Tagi

maslo preparat iepch wlokniak gliwice radzic obejrzec usuwac fachowiec ciaza

Fora dyskusyjne

zobacz Szpital w Warszawie - usuwanie migdałków. (2)

zobacz Włókniaki (2)

zobacz guz pod skórą (1)

zobacz GUZEK NA NODZE (6)

zobacz Gruczołowłókniak (4)

zobacz Czy to włókniak ? (8)

zobacz Jakiś dobry sprzęt medyczny? (1)

zobacz Niedoczynność tarczycy (7)

zobacz Piegi/znamiona (12)

zobacz usuwanie znamion (1)

zobacz Usuwanie barwnikowych znamion tzw. pieprzyków (5)

zobacz gruczolakowłókniak, hormony a ciąża (4)

zobacz Wydzielina z sutków rok po ciąży (5)

zobacz Zaczerwienione oko (1)

zobacz Proszę o interpretacje wyników mojej 3 miesięcznej córki (2)

Wlokniaki

CL - Aleksandra Mańka, 24-12-1999, 12:02

W jaki sposob zlikwidowac wlokniaki (na szyi, pod okiem)? Jest moze jakis preparat, czy tez nalezy wybrac sie do dobrej kosmetyczki (dermatologa)?

Jestem w ciazy i zauwazylam, ze w tym okresie pojawilo mi sie ich troche. Co w ogole ma wplyw na ich powstawanie - moze zmiany homonalne (jak to w ciazy)?

Ola

Odp: Wlokniaki | Marek Ruszczyński, 27-12-1999, 03:16

Użytkownik CL - Aleksandra Mańka w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:01bf4df4$fbd284e0$40a652c3 [at] amanka.iepch.gliwice.pl...
W jaki sposob zlikwidowac wlokniaki (na szyi, pod okiem)? Jest moze jakis preparat, czy tez nalezy wybrac sie do dobrej kosmetyczki (dermatologa)?

Jestem w ciazy i zauwazylam, ze w tym okresie pojawilo mi sie ich troche. Co w ogole ma wplyw na ich powstawanie - moze zmiany homonalne (jak to w ciazy)?

Ola nalezy sie wybrac do dermatologa- włókniaki bez zadnych obaw sie
usuwa,jednak nie radze robic tego samemu-lepiej niech obejrzy to fachowiec:) pozdrawiam Marek Ps.preparatu nie ma

Re: Wlokniaki | , 27-12-1999, 18:01

CL - Aleksandra =?ISO-8859-2?Q?Ma=F1ka ?= napisał(a):

Ola
Na pewno chirurg...:-) Pytanie, czy sa to tylko wlokniaki... (nie chce Cie straszyc, ale...oby to tylko to).

Piotr

Archiwa polskich grup dyskusyjnych - www.newsgate.pl/archiwum.shtml

Re: Wlokniaki | Masel, 27-12-1999, 23:32

Gratuluję (ciąży, nie włókniaków - o tym drugim niech się wypowiedzą fachowcy)

Maseł

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam

Dieta z owoców cytrusowych Dieta z owoców cytrusowych

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Oczyszczanie organizmu (okładka zielona) Oczyszczanie organizmu (okładka zielona)

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa