Tagi

moskalek ruch suffer strzelac palce strzel kosci niedobor pekniety caleb

Fora dyskusyjne

zobacz strzelanie w kostce :/ (0)

zobacz pstrykanie częściami ciala (1)

zobacz Strzelające kości (0)

zobacz Strzelanie kośćmi (2)

zobacz problem z strzelajacymi koscmi oraz z barkiem (3)

zobacz Bark (7)

zobacz Strzelanie biodra w poz. leżącej. (0)

zobacz Problem z nadgarstkiem. (0)

zobacz Sztrzelająca szczęka (2)

zobacz Problem-Ucho (0)

zobacz Strzelające stawy, kości całego ciała (13)

zobacz Strzelanie w biodrze (1)

zobacz Problem z kostka (0)

zobacz Strzelające kolana (0)

zobacz kolejny raz sręcona kostka (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Strzelanie w kosciach

Strzelanie w kosciach

Ryj, 09-01-2000, 16:37

Zdrowko! Mozna cos poradzic na strzelanie w kosciach (stawach)? Mam 19 lat a jak np. rozgrzewam nadgarstki lub cokolwiek innego to strzela mi tak jak 80-cio letniemu staruszkowi ;) A slychac to naprawde glosno. W sumie to kosci mam raczej twarde - nigdy nie mialem nic zlamanego ani peknietego, tak ze dziwne .... Czym to moze byc spowodowane? Brakiem ruchu czy moze niedoborem czegos? Z gory dzieki za odpowiedz :)

-- Ryj | suffer [at] box43.gnet.pl

Odp: Strzelanie w kosciach | Caleb, 21-01-2000, 16:57

ja mam 15 i tez mi strzela ale tylko w palcach i kolanach, i czasem szyi

-- ***Caleb F.M.*** ***caleb [at] poczta.fm*** ***bkk [at] poczta.fm*** ***moskalek [at] poczta.onet.pl*** ***UIN: 37835393***

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

50 dróg do zdrowego serca 50 dróg do zdrowego serca

Cud przemiany. Z 30 - lecia ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce Cud przemiany. Z 30 - lecia ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce

Masaże. Krok po kroku Masaże. Krok po kroku

Odchudzanie bez odchudzania Odchudzanie bez odchudzania