Powiązane leki
(opisy)

Vilcacora

DNA Protect

Pu-Erh Caps

Burak czerwony

Macugen (Pegaptanib sodium)

Pregnyl (Gonadotrophinum chorionicum)

Progesteronum (Progesteronum)

PU-ERH (czerwona herbata z chromem)

Stamaril (Vaccinum febris flavae vivum)

Vibovit czerwony

Tagi

zolty podawac poinformowac gigant chemia kolor vilcacora uboczny czerwony chemioterapia

Fora dyskusyjne

zobacz rak płuca lewego T4 N2 M1 (10)

zobacz Dziwne - rak kości,rak piersi proszę o opinię (3)

zobacz CHIRURGIA WEWNĘTRZNA - rak wątroby (0)

zobacz Przewlekła białaczka-złe samopoczucie po chemii (2)

zobacz rak jądra (486)

zobacz Nowotwór płuc z przerzutami (4)

zobacz guz trzustki-T4N2M1 + przerzuty do wątroby (1)

zobacz Rak pluc (1)

zobacz Ziarnica złośliwa - bóle w miejscu po guzie. (3)

zobacz konieczna chemia? (1)

zobacz leczenie chemioterapią (1)

zobacz Tradycyjne metody leczenia - czy są skuteczne? (3)

zobacz rekonwalescencja po chemioterapii (1)

zobacz trombocytoza (0)

zobacz wysypka na penisie (1)

CHEMIOTERAPIA

Pawel, 19-01-2000, 10:55

Witam

Moja Mama jest pacjentką onkologii. Jest coś (rak) na wątrobie, od września 99 jest jej podawana chemia koloru żółtego, jeżeli nie nastąpi poprawa w najbliższym czasie kolor podawanej chemii zmieni się na czerwonawy. Z tego co mówią inni pacjenci chemia Czerwona bardzo osłabia żyły. I mam pytanie czy jest specyfik , który te żyły by wspomógł. Wybaczcie żółta , czerwona ale inaczej nie potrafię tego określić.

Ps. tak na marginesie interesują mnie opinie o Vilcacorze, kiedyś rzuciłem ten temat opinie były bardzo podzielone.

-- Paweł

Gigant2 [at] kki.net.pl ICQ 54700503 www.kki.net.pl/~gigant2

Re: CHEMIOTERAPIA | , 19-01-2000, 15:32

chemia koloru żółtego, jeżeli nie nastąpi poprawa w najbliższym czasie kolor podawanej chemii zmieni się na czerwonawy. Z tego co mówią inni pacjenci chemia Czerwona bardzo osłabia żyły. I mam pytanie czy jest specyfik , który te żyły by wspomógł. interesują mnie opinie o Vilcacorze, kiedyś rzuciłem ten temat opinie były bardzo podzielone.
Wydaje mi sie, ze najlepszym i najpewniejszym rozwiazaniem jest poradzenie sie lekarzy, ktorzy prowadza chora. Na pewno dobrze znaja te leki i ich skutki uboczne. Poza tym maja obowiazek poinformowac o skutkach ubocznych i metodach zapobiegania im. A Vilcacory nie stosuj. Mam na codzien bardzo zle doswiadczenia z chorymi, ktorzy sie zdaja na takie leczenie. Jest to zwykle oszustwo. Widze, ze prawie kazdy chory na nowotwor kupuje Vilcacore. A choroba przebiega i tak w sposob typowy.

Piotr Zielinski pziel [at] amg.gda.pl

Newsy przez www ? Sprawdz www.newsgate.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Vilcacora jedz zdrowo Vilcacora jedz zdrowo

Mikrobiologia Lekarska Mikrobiologia Lekarska

Chromoterapia - leczenie kolorem Chromoterapia - leczenie kolorem

Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem