Tagi

migdal powiekszyc nigdal kierowac zapytamie operacja dodatek wyciac reumatyzm potrzebny

Fora dyskusyjne

zobacz Czy konieczna jest operacja ? (1)

zobacz Mam skierowanie na wycięcie migdałów - ale czy to potrzebne? (1)

zobacz Proszę o diagnozę- w poście moje obserwacje oraz zdjęcie (4)

zobacz powiększone migdały (3)

zobacz niezyt nosa (4)

zobacz Czym złagodzić ból po wyciętych migdałach? (6)

zobacz Powiększone migdały - czy należy je wycinać (operacja) (5)

zobacz Powiększone węzły szyja,pachy,pachwiny wyciete migdaly (0)

zobacz TORBIEL SLINIANKI PRZYUSZNEJ (27)

zobacz Wycieta torbiel wlosowata, a ból. (1)

zobacz Niewiarygodny problem z gardłem (1)

zobacz Wycięcie migdałów..Konieczne? (0)

zobacz zabieg wycięcia migdałów-szczepienie (7)

zobacz Wycięte migdały - brzydki zapach z ust (0)

zobacz Półtoraroczny ból gardła i półtoraroczne nieudane leczenie (16)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wyciecie migdałków

Wyciecie migdałków

Patryk, 14-02-2000, 18:10

Byłem u laryngologa i powiedzial mi ze dobrze by bylo wyciac migadaly gdyz czasami choruje na angine. Przez dwa lata mialem spkój ale w tym roku znowu zachorowalem.2 lata temu bralem Limfozil (czy jakos tak sie to pisze) . Słysszałem że migdaly ropne moga powodowac chorby nerek i reumatyzm. W dodatku mam troche powiekszone migdały. Kierują zapytamie na grupę gdyż nie jestem przekonany do operacji no i chyba nigdał też są do czegoś potrzebne.

Patryk

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Artretyzm i reumatyzm. Wszystko o chorobach Artretyzm i reumatyzm. Wszystko o chorobach

Czytanie z ręki Czytanie z ręki

Dieta z owoców egzotycznych Dieta z owoców egzotycznych

Jak Żyć Długo i Zdrowo Jak Żyć Długo i Zdrowo

Właściwe i smaczne żywienie w reumatyzmie Właściwe i smaczne żywienie w reumatyzmie