Tagi

prawdopodobny stomatolog szybciej przec kasia diagnoza rynka prosty internet webcorp

Fora dyskusyjne

zobacz Zabieg laserowy (3)

zobacz Pytanko odnoście Objawów (1)

zobacz Ból w okolicach mięśnia prostego brzucha (0)

zobacz Lek na pasozyty w ciąży (0)

zobacz dni niepłodne, brak miesiączki, ciąża? (2)

zobacz Plamka na podniebienniu (2)

zobacz 2 lata z zapchanym nosem... (8)

zobacz zeby stałe (0)

zobacz proszę o interpretację wyników - dużo erytrocytów (11)

zobacz rusza mi się ząb (2)

zobacz Narośla wokół paznokci (3)

zobacz Kał z krwią - jedyny objaw (6)

zobacz Chirurgia - nowe metody - bazy danych, źródła - praca na STN (0)

zobacz Guz tkanek miękkich (1)

zobacz Proszę o diagnozę, przegroda nosowa (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zab!!!!!!!!!!!

Zab!!!!!!!!!!!

Kasia, 08-03-2000, 18:30

Czego objawem moze byc malutka czarna kropka na zebie ( wielkosci lebka od szpilki) Dziekuje za jakies sugiestie, mam nadzieje, ze nie straszne.... Pozdrawiam, Kasia

Re: Zab!!!!!!!!!!! | Adam, 09-03-2000, 00:38

doze prawdopodobienstwo, ze jest to PROCHNICA - ale nie zastanawiaj sie, tylko idz prosto do stomatologa - im szybciej zaczniesz leczyc, tym lepiej. oczywiscie sa takze inne mozliwosci diagnozy, ale ta jest najbardziej prawdopodobna,

pozdrowienia

adam

Kasia napisał(a) w wiadomości: ...
Czego objawem moze byc malutka czarna kropka na zebie ( wielkosci lebka od szpilki) Dziekuje za jakies sugiestie, mam nadzieje, ze nie straszne.... Pozdrawiam, Kasia

-- Szukasz pracy ? Znasz rynek IT (Internet) ? - webcorp.pl/praca/

Re: Zab!!!!!!!!!!! | Adam, 09-03-2000, 00:38

doze prawdopodobienstwo, ze jest to PROCHNICA - ale nie zastanawiaj sie, tylko idz prosto do stomatologa - im szybciej zaczniesz leczyc, tym lepiej. oczywiscie sa takze inne mozliwosci diagnozy, ale ta jest najbardziej prawdopodobna,

pozdrowienia

adam

-- Szukasz pracy ? Znasz rynek IT (Internet) ? - webcorp.pl/praca/

Re: Zab!!!!!!!!!!! | Kasia, 09-03-2000, 12:14

najgorsze jest to, ze ten zab jest swiezo wyleczony....

pozdrowienia

adam

Szukasz pracy ? Znasz rynek IT (Internet) ? - webcorp.pl/praca/

Re: Zab!!!!!!!!!!! | masel, 10-03-2000, 15:06

Kasia wrote in message news:2fvx4.1525$Sf1.47268 [at] news.tpnet.pl...

Jadłaś ostatnio makowiec????

Pozdrawiam

Maseł

P.S. To był żart. A na serio - IDŹ DO DENTYSTY!!!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zaburzenia snu Zaburzenia snu

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Choroby zawodowe lekarzy stomatologów Choroby zawodowe lekarzy stomatologów

Interna dla stomatologów Interna dla stomatologów

Chirurgia ogólna dla stomatologów Chirurgia ogólna dla stomatologów