Tagi

glowa acetonowy substancja zwloka glukoza umrzec oddech zostawic mlody atrakcyjny

Fora dyskusyjne

zobacz ból w klatce piersowej po prawej stronie (0)

zobacz Męczący kaszel (4)

zobacz Kręci mi się w głowie (1)

zobacz Co mi jest? (1)

zobacz Bóle głowy (6)

zobacz Wyniki a SM (0)

zobacz czy to nerwica? (4)

zobacz Lęki : Przed Śmiercią,Rakiem, (3)

zobacz MAM NERWICE (15)

zobacz lekarz powiedział,ze dobrze nie jest i tak mnie zostawił (10)

zobacz krwiak w głowie (1)

zobacz Zawód (0)

zobacz Niesamowity ból głowy (4)

zobacz Kręgosłup a zawroty głowy (5)

zobacz Bóle i zawroty głowy (1)

Oddech

Ireneusz, 08-04-2000, 16:15

Czy moze ktos mi wyjasnic skad moze sie brac "chemiczny, cos jak acetonowy" oddech z ust. Wczesniej razem z tym oddechem pojawial sie bol zaladka i glowy ale od czasu jak zabilem "helikoptera' pylori zreszta to zostal mi ino oddech. Czekam i prosze o info na prive. Irek

Odp: Oddech | Cosa, 08-04-2000, 22:06

Użytkownik Ireneusz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:X9HH4.48911$a01.1063026 [at] news.tpnet.pl...
Czy moze ktos mi wyjasnic skad moze sie brac "chemiczny, cos jak
acetonowy"
oddech z ust. Wczesniej razem z tym oddechem pojawial sie bol zaladka i glowy ale od czasu jak zabilem "helikoptera' pylori zreszta to zostal mi
ino
oddech. Czekam i prosze o info na prive. Irek

Chwilowo przychodzą mi do głowy tylko dwa powody - Dieta Optymalna , lub cukrzyca

Proponuję następujące postępowanie 1 Udajesz się do lekarza POZ 2. Kieruje cię on na pomiar stężenia glukozy po obciążeniu ową substancją

Odp: Oddech | * piotr'ek *, 10-04-2000, 08:24

Czy moze ktos mi wyjasnic skad moze sie brac "chemiczny, cos jak
acetonowy"
oddech z ust. Wczesniej razem z tym oddechem pojawial sie bol zaladka i glowy
KAC!!!!

-- Umrzyj młodo! Zostaw atrakcyjne zwłoki. Inż nauk medycznych Piotr'ek N. - Volna Republika Olkusz Reklamowe h(sh)ity: www.nowakowski.gdynia.top.pl Piszac do mnie usun: BIJ_SPAMERA z adresu.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Wolę umrzeć niż przytyć Wolę umrzeć niż przytyć

Świadomy oddech Świadomy oddech

Jak radzić sobie z chorobami tarczycy Jak radzić sobie z chorobami tarczycy

Joga. Źródło harmonii i energii życiowej Joga. Źródło harmonii i energii życiowej