Powiązane leki
(opisy)

Visudyne (Verteporfinum)

Dexatussin (Dextromethorphani hydrobromidum)

Sal Ems Artificiale

Drosera Complexe Nr 64

Olicard (Isosorbidi mononitras)

Isoket 5 (Isosorbidi dinitras)

Isoket Retard (Isosorbidi dinitras)

Izonit prolongatum (Isosorbidi mononitras)

Sorbonit (Isosorbidi dinitras)

Galpent (Pentaerythritol 100) (Pentaerithrityli tetranitras)

Tagi

serce wada elektryczny priv napadowy naglic pracowac dodatkowy tachycardia krwionosny

Fora dyskusyjne

Wada serca a dopuszczenie do pracy (2)

Tęczówka - Dziwne (3)

Rozrusznik serca a kontakt z przedmiotami elektrycznymi (3)

EKG (0)

SZYBKIE BICIE SERCA (12)

EKG (1)

Krótkowzroczność - profilaktyka, ćwiczenia, sport. (0)

Wyniki Ekg (0)

Częstoskurcze a kreatyna (1)

Zawroty głowy (6)

Intermitujący zespół preekscytacji (1)

Serce (0)

poziom hormonów a zdrowie psychiczne (4)

uderzenie w oko (3)

białe coś przed oczami (0)

Pytanie

Maciej Mak, 23-04-2000, 11:57

Witam Mam pytanie co to jest zespół(?) "WPW" (z angielskiego) Jedyne co wiem to ma to związek z układem krwionośnym. (Napadowe migotania przedsionków???) Będę wdzięczny za każdą pomoc Maciej Mak

PS. Jeśli można to proszę o odp na priv.

Re: Pytanie | Mariusz Krawiec, 26-04-2000, 13:38

Maciej Mak wrote:

Witam Mam pytanie co to jest zespół(?) "WPW" (z angielskiego) Jedyne co wiem to ma to związek z układem krwionośnym. (Napadowe migotania przedsionków???) Będę wdzięczny za każdą pomoc Maciej Mak

PS. Jeśli można to proszę o odp na priv.
jesli dobrze pamietam, jest to wada serca, polegajaca na dodatkowym polaczeniu elektrycznym powodujacym, ze serce nagle zaczyna szybko pracowac (tachycardia).

Mariusz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych

Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta

Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów i lekarzy Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów i lekarzy

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce

Jak żyć z neurotycznym psem Jak żyć z neurotycznym psem