Powiązane leki
(opisy)

Regulon (Desogestrelum, Ethinylestradiolum)

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Secural (Nonoxinolum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Azalia (Desogestrelum)

Tagi

tabletka proponowac tpnet spozniony przerwa komentarz stac glupi antykoncepcja opakowac

Fora dyskusyjne

zobacz milocardin a antykoncepcja (0)

zobacz Przerwanie antykoncepcji w środku blistra (1)

zobacz Przerwa a antykoncepcji (3)

zobacz Trittico a antykoncepcja (2)

zobacz antykoncepcja po przerwie (4)

zobacz przyjmowanie cilestu - przerwa (1)

zobacz odstawienie tabletek (2)

zobacz Sylvie 20 i Metronidazol. (2)

zobacz Przerwanie antykoncepcji (14)

zobacz Trądzik podczas stosowania antykoncepcji (6)

zobacz Na czym polega metoda quick start (1)

zobacz Brak miesiączki-efekt antykoncepcji (1)

zobacz Przerwa w tabletkach? (1)

zobacz Brak okresu a tabletki antykoncepcyjne (3)

zobacz antykoncepcja (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » antykoncepcja - spozniona tabletka...

antykoncepcja - spozniona tabletka...

zeta, 15-05-2000, 09:48

....i to calkiem niezle. witam, mam maly (?) problem, zazywam cilest i pare dni temu zapomnialam wziac tabletke - w takim wypadku mozna wg. zapewnien producenta wziac jeszcze w ciagu 12 godzin bez narazania sie na problem, u mnie jednak minelo (zanim sobie cholera przypomnialam) 25h. czyli po prostu "wypadla" jedna kolejka. czy to znaczy, ze jestem plodna, czy mam brac dalej i nie zawracac sobie glowy?

dzieki za odpowiedz (powazna!, bez glupich komentarzy)

pozdrawiam ewa

Re: antykoncepcja - spozniona tabletka... | Jarek, 17-05-2000, 20:29

Użytkownik "zeta" napisał w wiadomości news:MPG.1389c86caba8c910989849 [at] news.tpnet.pl...
...i to calkiem niezle. witam, mam maly (?) problem, zazywam cilest i pare dni temu zapomnialam wziac tabletke - w takim wypadku mozna wg. zapewnien producenta wziac jeszcze w ciagu 12 godzin bez narazania sie na problem, u mnie jednak minelo (zanim sobie cholera przypomnialam) 25h. czyli po prostu "wypadla" jedna kolejka. czy to znaczy, ze jestem plodna, czy mam brac dalej i nie zawracac sobie glowy?
----> gdy tak się stało , to proponuję CI brać dalej tabletki ale bez robienia przerwy 7-mio dniowej z następnym opakowaniem -- możesz mieć plamienie ( nie przejmuj się) i nie współżyj przez najbliższe 10 dni. CZeśc -- JJM ginekolog.
dzieki za odpowiedz (powazna!, bez glupich komentarzy)

pozdrawiam ewa

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz

Podstawowe zagadnienia współczesnej psychiatrii Podstawowe zagadnienia współczesnej psychiatrii

Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi