Powiązane leki
(opisy)

Tagi

udac polowy kolko zasada wychodzic schudnac odchudznie poprostu stanowisko zryc

Fora dyskusyjne

Deja vi i nieznany głos (0)

hiperinsulinizm + nietolerancja glukozy (7)

nikt nie wie co mi jest a moze to poprostu ciaza? (1)

wychodzące żyły (1)

przykre zycie (2)

Depresja ? (2)

napady głodu (82)

próbuje odchudzic sie od 1,5 roku i nic (1)

ile kalorii dziennie? (6)

Badania okulistyczne dla kurierów (2)

HOMEOSLIM KROPLE- czy działa (1)

ZATAJENIE (3)

Chore migdałki a L4 (3)

prawa strona ciala (1)

Piszczenie i lekki bol w uchu po imprezie (1)

Odchudznie

stanowisko 2, 19-05-2000, 16:30

Czy ktoś mi poradzi jak szybko zgubić 7kg , i więcej nie tyć Grubaska

Re: Odchudznie | Joanna Kolek, 23-05-2000, 07:32

Napisz do mnie co cie konkretnie interesuje, i jaka znosisz diete np. glodowke , ziolami, itp. Lub zobacz na temat z godziny 7.29 - wtorek!!!!!!!!!!!!! Daj znac Ja tez musialam troche schudnac bo za 1,5 m-ca wychodze za maz!!!!!!!!!!

I udalo sie - poprostu schudlam! POzdrawiam Joanna

stanowisko 2 wrote:

Czy ktoś mi poradzi jak szybko zgubić 7kg , i więcej nie tyć Grubaska

Re: Odchudznie | as, 26-05-2000, 13:19

Joanna Kolek napisał(a) w wiadomoci: ...
Napisz do mnie co cie konkretnie interesuje, i jaka znosisz diete np. glodowke , ziolami, itp. Lub zobacz na temat z godziny 7.29 - wtorek!!!!!!!!!!!!! Daj znac Ja tez musialam troche schudnac bo za 1,5 m-ca wychodze za maz!!!!!!!!!!

I udalo sie - poprostu schudlam! POzdrawiam Joanna

stanowisko 2 wrote:

Podstawowa zasada ZP - zryj polowe.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków

Nie potrafię schudnąć Nie potrafię schudnąć

Montignac dla kobiet. Jak schudnąć i utrzymać wagę za pomocą indeksu glikemicznego Montignac dla kobiet. Jak schudnąć i utrzymać wagę za pomocą indeksu glikemicznego