Powiązane leki
(opisy)

TramaHEXAL (Tramadoli hydrochloridum)

Tramcod (tabletki) (Tramadoli hydrochloridum)

Hotemin (Piroxicamum)

Nefopam (iniekcje) (Nefopami hydrochloridum)

Tramal (Tramadoli hydrochloridum)

Tramcod (roztwór do wstrzykiwań) (Tramadoli hydrochloridum)

Solpadeine (Paracetamolum, Coffeinum, Codeini phosphas)

Tramundin (Tramadoli hydrochloridum)

Leukeran (Chlorambucilum)

Noxafil (Posaconazole)

Tagi

medbook informacja treatment towar cancernet oficjalny wyszukiwarka przewlec bialaczka zagraniczny

Fora dyskusyjne

zobacz Gorączka w PBL (1)

zobacz Przewlekła białaczka-złe samopoczucie po chemii (2)

zobacz hemoliza (0)

zobacz Powiększona bilirubina - przewlekła białaczka szpikowa (0)

zobacz l4 (1)

zobacz Dekstrogyria? (0)

zobacz Medycyna pracy - badania wstępne po złamaniu (3)

zobacz zagraniczny odpowiednik Vagicalu (2)

zobacz Pogorszenie się wzroku przez miesiąc (3)

zobacz Wyrwanie ósemki a wycieczka zagraniczna tydzień później (0)

zobacz Polski odpowiednik zagranicznego leku (1)

zobacz ZYRTEC- wszystkie informacje (2)

zobacz prośba o namiary na Stowarzyszenie (0)

zobacz Jakiś kontakt do Dr Sławomira Żarka sie znajdzie ? (1)

zobacz Endo w LONDYNIE? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bialaczka przewlekla

bialaczka przewlekla

Pa-Sta, 26-05-2000, 13:09

Witam. Drodzy grupowicze mam goraca prosbe. Interesuja mnie (a wlasciwie kolezanke) wszelkie informacje na temat bialaczki przewleklej (leczenie, srodki farmakologiczne, mozliwosci przeszczepu, kontakt z osobami chorymi, itp). Moze tez ktos zna jakies strony z informacjami na ten temat. Z gory dziekuje

-- Pawel Stasiewicz pasta [at] polbox.com or pstasiew [at] szkoly.edu.pl ICQ UIN: 40792740

Re: bialaczka przewlekla | Piotr, 27-05-2000, 19:43

Pa-Sta wrote:

Witam. Drodzy grupowicze mam goraca prosbe. Interesuja mnie (a wlasciwie kolezanke) wszelkie informacje na temat bialaczki przewleklej (leczenie, srodki farmakologiczne, mozliwosci przeszczepu, kontakt z osobami chorymi, itp). Moze tez ktos zna jakies strony z informacjami na ten temat. Z gory dziekuje

Pawel Stasiewicz pasta [at] polbox.com or pstasiew [at] szkoly.edu.pl ICQ UIN: 40792740
Polecam:

medbook.com.pl/towar/1255.htm" target="_blank">medbook.com.pl/towar/1255.htm lub medbook.com.pl/towar/270.htm" target="_blank">medbook.com.pl/towar/270.htm

mozna tez wejsc na glowna strone medbook.com.pl i skorzystac z wyszukiwarki wpisujac - bialaczka przewlekla

Piotr

Odp: bialaczka przewlekla | Robert, 29-05-2000, 00:13

Ja polecam strony zagraniczne: 1) bardzo oficjalna z wieloma informacjami cancernet.nci.nih.gov/ w której najlepiej szukać wg choroby (np. w punkcie Treatment Options).

2) bardzo przyjazna dla użytkowników, zarówno chorych, jak i zdrowych http:/ /oncolink.upenn.edu/ - tam jest wszystko.

I to tyle bo to lektura na wiele wieczorów

3majcie się

Robert

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pharmindex. Kompendium leków 2009 Pharmindex. Kompendium leków 2009

Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006 Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006

Bóle Głowy Bóle Głowy

Current Diagnosis & Treatment in Otolaryngology Current Diagnosis & Treatment in Otolaryngology

Current Diagnosis Treatment Cardiology Current Diagnosis Treatment Cardiology