Powiązane leki
(opisy)

Bittner Oryginalne Zioła Szwedzkie

Somavert (Pegvisomant)

Genotropin (Somatropinum)

Alendran (Acidum alendronicum)

All In One

Redukcja masy ciała Fasolamina

Ostodronic (Acidum alendronicum)

Lindron (Acidum alendronicum)

Megace (zawiesina doustna) (Megestroli acetas)

Megalia (Megestroli acetas)

Tagi

oryginalny wynik wzorek namiar masa wzrost podeslac wzor obliczyc ulamek

Fora dyskusyjne

masa ciała / dieta (1)

jak obliczyc sobie wzrost za pomocą siatki centylowej (1)

jak mozna sobie obliczyc wzrost? (2)

Prosze o interpretacje wyników badania krwi (0)

wynik egfr (1)

Jak przytyć (6)

Pilnie potrzebna pomoc POLCORTOLON (5)

Od czego zacząć ? (11)

Mój wzrost (2)

Jak PRZYTYĆ? (20)

Brak apetytu rano + problem z przytyciem (8)

Zmęczenie - 20 latek (5)

Kreatyna (20)

Dieta, która pomogłaby mi przytyć (3)

Chcę przytyć (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wzor do obliczenia powierzchni ciala

Wzor do obliczenia powierzchni ciala

rglab, 29-05-2000, 16:43

Potrzebny jest wzor na obliczenie powierzchni ciala dla znanej wysokosci i masy ciala. Wiem ze sa wykresy pozwalajace odczytac te wartosc ale nie nadaja sie jednak do komputerowej obrobki. Bardzo bylbym wdzieczny za podeslanie tego wzorku lub namiarow gdzie go mozna znalezc.

Dziekuje z gory za pomoc, Ryszard

Odp: Wzor do obliczenia powierzchni ciala | Robert, 30-05-2000, 02:29

To jest wzorek:

pow. ciala = w ^ 0.425 * h ^ 0.725 * 71.84 * 0.0001

Wynik jest w metrach ck. (stąd na końcu taki ulamek, bo oryginalnie byl w cm kw.). Oczywiscie w to masa w kg, a h to wzrost w cm.

Milych obliczen...

Robert

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przykłady obliczeń z podstaw konstrukcji maszyn 1 Przykłady obliczeń z podstaw konstrukcji maszyn 1

Praktyczne obliczenia farmaceutyczne Praktyczne obliczenia farmaceutyczne

Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Kinezyterapia tom 2 Ćwiczenia kinezyterapii i metody kinezyterapeutyczne Kinezyterapia tom 2 Ćwiczenia kinezyterapii i metody kinezyterapeutyczne

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy