Powiązane leki
(opisy)

Gotu Kola Ginko

Letrox (Levothyroxinum natricum)

Sal Ems Artificiale

Euphyllin (Theophyllinum)

Vilcacora

Xolair (Omalizumab)

Deflegmin (Ambroxoli hydrochloridum)

Sal Ems factitium (Artificial Ems salt)

Sirupus Kalii guajacolosulfonici (Sulfoguaiacolum)

Astmirex (Montelukastum natricum)

Tagi

laskotac porownac alergia identyczny palic astma wiazac kaszel kluc piec

Fora dyskusyjne

zobacz bardzo długotrwały kaszel i "przyduszanie" (1)

zobacz Brak tchu (0)

zobacz mokry kaszel (5)

zobacz Ból klatki piersiowej przy kaszlu (3)

zobacz Alergia i męczący suchy kaszel (2)

zobacz SUCHY KASZEL OD LAT (11)

zobacz Czy to początek astmy? (8)

zobacz kaszel i katar od 6 m-cy (6)

zobacz czy to wygląda na alergie? (1)

zobacz kaszel czy powodem może byc alergia? (4)

zobacz Alergia czy początek astmy??? (1)

zobacz Jakie badania w kierunku astmy? (4)

zobacz Czy to astma? (1)

zobacz Astma/ alergia/przeziębienie ? (2)

zobacz 1,5 roku na lekach i nic nie wiadomo? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy to moze byc astma?

Czy to moze byc astma?

generic, 06-06-2000, 10:50

Jestem uczulony na pyłki, jednakże wyraźne objawy trwają tylko 2-3 tygodnie w roku (zalezy od pogody), kiedys nawet chodzilem na jakies zastrzyki, ale przez 5 lat nic nie pomoglo wiec przestalem sie odczulac. Jednak ostatnio zaczeło mnie coś drażnić w "bardzo" dolnych drogach oddechowych wywołując napady kaszlu, trudno to do czegoś porównać czasami piecze, czasami łaskocze innym razem kłuje ale zawsze w jednym miejscu. Mam to wiazac z alergią (astma?!! :O )? Nie mam pojecia czym jest astma, i nie wiem czy ma podobny (identyczny) przebieg. Na razie ten kaszel mnie tylko denerwuje, ale już ze strachu rzuciłem palenie.

Dziekuje i pozdrawiam, -generic-

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Astma i alergie. Wszystko o chorobach Astma i alergie. Wszystko o chorobach

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Siedem dni bez wołowiny Siedem dni bez wołowiny