Powiązane leki
(opisy)

Tagi

wyciac zagoic tpnet istniec pozostac przyspieszyc kulka edziab wyrazny blizna

Fora dyskusyjne

Wycieta torbiel wlosowata, a ból. (1)

Przebarwienia skórne. (0)

USG TARCZYCY (0)

Zadrapanie skóry (2)

blizna po operacji (1)

Rosnąca buła na worku (1)

slady po ospie (1)

Ospa (2)

Oparzenia 2 stopnia (1)

Rany na twarzy. (0)

pozostale szwy (1)

Wycieta nerka (1)

Przewlekłe pieczenie gardłą po wycięciu migdałków. (1)

Ugryzl mnie pies (5)

Poparzenie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak przyspieszyc zagojenie blizny

Jak przyspieszyc zagojenie blizny

Tom, 07-06-2000, 16:43

Czy ktos zna sposob na szybkie zagojenie sie blizny na czole? W srodku blizna po ranie cietej, nie szyta, wokol czerwona blizna pozostala po zejsciu strupa. (Blizna ma 5 tygodni).

Odp: Jak przyspieszyc zagojenie blizny | Marek, 07-06-2000, 20:21

zagoic zagojone? niezly pomysl

Re: Jak przyspieszyc zagojenie blizny | EdziaB, 14-06-2000, 22:07

Tom napisał(a) w wiadomości: ...
Czy ktos zna sposob na szybkie zagojenie sie blizny na czole? W srodku blizna po ranie cietej, nie szyta, wokol czerwona blizna pozostala po zejsciu strupa. (Blizna ma 5 tygodni).

Dobry jest Contratubex ( żel 20 g / ok. 30 zł). Ja go stosuję na bliznę po wycięciu włókniaka ( żeby było śmieszniej to zaszła jakaś reakkcja na nici i na środku blizny mam czerwoną twardą kulkę - więc efekt jest gorszy niż przed wycięciem), ale już widać efekty - blizna ( łącznie z kulką wyraźnie się zmniejszyła).

U mnie potrwa to dłużej bo dowiedziałam się o istnieniu specyfików na blizny dopiero 3 miesiące po zabiegu, ale u ciebie powinno pomóc szybciej.

Swoją drogą mam żal do chirurga, że nie poinformował mnie o istnieniu takich środków ( albo chciaż jakies ulotki w gabinecie).

Odp: Jak przyspieszyc zagojenie blizny | Jacenty, 15-06-2000, 11:58

Użytkownik EdziaB w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:NBR15.11168$DC.282712 [at] news.tpnet.pl...
Dobry jest Contratubex
Czy możesz podać skład tego leku? Jacenty

Re: Jak przyspieszyc zagojenie blizny | Bazyl, 23-06-2000, 13:20

Użytkownik "EdziaB" napisał w wiadomości news:NBR15.11168$DC.282712 [at] news.tpnet.pl...
Tom napisał(a) w wiadomości: ...
pozostala

Dobry jest Contratubex ( żel 20 g / ok. 30 zł). Ja go stosuję na
bliznę po
wycięciu włókniaka ( żeby było śmieszniej to zaszła jakaś reakkcja na
nici i
na środku blizny mam czerwoną twardą kulkę - więc efekt jest gorszy
niż
przed wycięciem), ale już widać efekty - blizna ( łącznie z kulką
wyraźnie
się zmniejszyła).

dobry jest rónież i tańszy CEPAN - maść głównie na bazie cebuli. Działa! Tatiana PS. Bez recepty

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wysokie ciśnienie Wysokie ciśnienie

Jak pozostać aktywnym seksualnie... Jak pozostać aktywnym seksualnie...

Plan wypłukiwania tłuszczu Plan wypłukiwania tłuszczu

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Masaż stóp Masaż stóp