Powiązane leki
(opisy)

Tagi

wyjmowac placic aparat gdansk stac ortodontyczny wizyta apartat grudziadz refundowac

Fora dyskusyjne

Aparat staly (1)

Rezonans magnetyczny głowy a stały aparat ortodontyczny (0)

Ortodontyczne leczenie - śmieszne, denerwujące i kosztowne (4)

Aparat ortodontyczny- ruchomy (1)

Aparat Ortodontyczny (4)

Chirurgia ortodontyczna (1)

Aparaty stałe ortodontyczne. (1)

Aparat a zdrowie zębów (1)

Aparat ortodontyczny (0)

Aparat Ortodontyczny (2)

Co sie moze stac, jesli nie wyjmuje się spiralki domacicznej (4)

ile karza Ci placic a o ile mniej mogłbys? -refundacja lekow (1)

Krioterapia (11)

Refundacja (2)

Aparat stały (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » jaki aparat ortodontyczny ?

jaki aparat ortodontyczny ?

Piotr Chmielewski, 08-06-2000, 10:44

jakie sa obecnie tendencje w zastosowaniu aparatow ortodontycznych - generalnie chodzi mi o to czy w publicznej (refundowanej) sluzbie zdrowia zalaza mojemu dziecku odpowiedni aparat - czy raczej od razu kierowac sie do prywatnego lekarza ortodonty ? z gory dzieki za wszelkie wskazowki.

Re: jaki aparat ortodontyczny ? | Grzegorz Redlarski, 19-06-2000, 00:31

Thu, 8 Jun 2000 10:44:57 +0200 "Piotr Chmielewski" napisal:

jakie sa obecnie tendencje w zastosowaniu aparatow ortodontycznych - generalnie chodzi mi o to czy w publicznej (refundowanej) sluzbie zdrowia zalaza mojemu dziecku odpowiedni aparat - czy raczej od razu kierowac sie do prywatnego lekarza ortodonty ?
W Akademii Medycznej w Gdansku zdaje sie, ze wyglada to mniej wiecej tak: Do 14 lat pierwszy aparat "wyjmowany" jest refundowany. Rowniez wizyty. Powyzej 14 lat placi sie za wszystko. Rowniez za apartat drugi oraz za aparat staly. A najlepiej zapytaj na miejscu w przychodni.

gr

PS Nie jestes przypadkiem z Grudziadza?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Powrót do życia. O stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej. Powrót do życia. O stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej.

Zarys współczesnej ortodoncji Zarys współczesnej ortodoncji

Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży