Powiązane leki
(opisy)

Aurecon

Otomer

Remo-Wax

Gincco plus

Żeń-szeń

Solwax Active

Ototalgin (Cholini salicylas)

Modafen (Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum)

Vaxol

Atecortin (Hydrocortisoni acetas, Oxytetracyclini hydrochloridum, Polymyxini B sulfas)

Tagi

letni aparat sluzba podpowiedziec poezja siec sluchowy psychologia potrzebny interesowac

Fora dyskusyjne

Gorszy słuch przez głośną muzykę (2)

Socjoterapia i promocja zdrowia (0)

co wypada wiedziec o sepsie (0)

Coś o sobie (3)

Mam prawo? (1)

notoryczne bóle ucha (2)

Uszkodzenie Nerwu Słuchowego (0)

Badanie słuchu? (0)

Niedosłuch (2)

Prośba o pomoc w doborze aparatów słuchowych dla dziecka. (0)

mam za słaby słuch?! (8)

WYDłUżONY CZAS KRZEPNIęCIA U 4LETNIEGO DZIECKA (0)

Proszę o pomoc dla 24 letniej siostry (2)

Czy to forum jest potrzebne (25)

Obniżony poziom igA (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » KUPIĘ APARAT SŁUCHOWY

KUPIĘ APARAT SŁUCHOWY

Halina, 08-06-2000, 15:13

Dla 90 letniej osoby potrzebny aparat słuchowy.Może ktoś ma do zaoferowania i za ile? Albo podpowie jak załatwić przez służbę zdrowia? Z góry dziękuję, za odpowiedzi. Jestem od tygodnia /nowa/na sieci.Interesuje mnie poezja,psychologia,medycyna.Pozdrawiam.- HALINA

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie mężczyzny w sieci Zdrowie mężczyzny w sieci

Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi

Zarys współczesnej ortodoncji Zarys współczesnej ortodoncji

Wczesne leczenie oparzeń Wczesne leczenie oparzeń

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu