Powiązane leki
(opisy)

Tagi

dolegliwosc normowac zona tpnet debridad lagodzic nadwrazliwy jelito wzystko tomry

Fora dyskusyjne

ciąża a kłopoty z układem trawiennym (1)

Problem natury gastrologicznej (2)

Wyrostek (6)

Wyniki EEG (2)

Problemy z brzuchem, jelitami, głową?! (2)

nadwrażliwe jelito (6)

lamblie (2)

Czy to crohn? rak? zespół jelita nadwrazliwego? (5)

Zaburzenie korzenia rdzenia kregowego (0)

kaszel i chrypka przy kontakciez zimnym powietrzem (11)

Torbiel na nerce: diagnozować czy monitorować (1)

Dziwny ból brzucha (2)

żywienie pozajelitowe (2)

Miesiączka (1)

Uderzyłam się w narządy rozrodcze (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Chorzy na zespół nadwrażliwego jelita

Chorzy na zespół nadwrażliwego jelita

Leszek K., 09-06-2000, 23:16

Czy ktoś wyleczył się z tej choroby? jeśli tak to jakimi lekarstwami lub sposobami i w jakim czasie , bo ja już choruje przeszło rok. Proszę o kontakt. Z góry dziękuje.

Re: Chorzy na zespół nadwrażliwego jelita | tomry, 13-06-2000, 15:35

Moja zona tez ma zjn. Obawiam sie ze to nie jest uleczalne. Choroba ma podloze psychosomatyczne. Mozna brac leki ktore lagodza dolegliwosci i na jakis czas wzystko normuja. Moja zona bierze Debridad pozdr tomry Użytkownik "Leszek K." napisał w wiadomości news:rVe05.20696$qi.525934 [at] news.tpnet.pl...
Czy ktoś wyleczył się z tej choroby? jeśli tak to jakimi lekarstwami lub sposobami i w jakim czasie , bo ja już choruje przeszło rok. Proszę o kontakt. Z góry dziękuje.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak żyć z zespołem jelita nadwrażliwego Jak żyć z zespołem jelita nadwrażliwego

Plecy i kark,  jak łagodzić, leczyć i zapobiegać dolegliwościom. Plecy i kark, jak łagodzić, leczyć i zapobiegać dolegliwościom.

Zespół jelita drażliwego Zespół jelita drażliwego

Metody łagodzenia bólu podczas porodu Metody łagodzenia bólu podczas porodu

Łagodzenie bólu Łagodzenie bólu