Powiązane leki
(opisy)

Naturalna Witamina E

Profylin (tabletki)

Siemię lniane

Vagisan

Profylin (żel)

Progesteronum (Progesteronum)

Prograf (Tacrolimusum)

Selamer (Somnosi microcephali oleum)

Strepsils z naturalnym miodem i cytryną (Alcohol 2,4-dichlorobenzylicus, Amylmetacresolum)

Advagraf (Tacrolimusum)

Tagi

antynikotynowy odpowiedziec naturalny priv pozdro poczytac probowac kupowac najprosciej fajny

Fora dyskusyjne

naturalny sposób na zwiększenie testosteronu (3)

ZASKAKUJĄCE WYNIKI (1)

nos (1)

Grypa, miesiączka, ciąża (2)

Wysokie TPO (1)

Plemniki (4)

PLASTRY ANTYNIKOTYNOWE W CIążY (5)

Lek Flavon - opinie (5)

Czy i gdzie prowadzone są operacje przywracania wzroku (7)

"Cętki" na dłoniach (1)

Ból pleców u 15-latka. (1)

Smolisty stolec (1)

Oparzenie słoneczne (4)

Palec po zwichnięciu (2)

zapomnialam o tabletce (1)

pytanko

Tommy G, 17-06-2000, 09:11

Sorki jesli to nie ta grupa, ale wydala mi sie najodpowiedniejsza. A wiec widzialem w gazecie o nowym srodku antynikotynowym ANF ( Formula Antynikotynowa) , chcialbym zasiegnac opinii czy to w ogole skutkuje , pisza ze to srodek naturalny, itp, moze ktos z Was juz to probowal?? Wiem ze najprosciej byloby nie kupowac , no ale:))) pozdro TG Fajnie jka ktos by odpowiedzial na priva, bo nie zawsze moge poczytac grupy

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Widzę bez okularów Widzę bez okularów