Powiązane leki
(opisy)

Aloe compose

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Olbas Oil

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Argentum Complexe Nr 98

Tagi

brzuch wyrostek dyskusyjny najprawdopod tempo nowicki pozdro bola ipartners grupa

Fora dyskusyjne

podwyższona temperatura-żadnych objawow choroby (1)

podwyzszona temp (1)

bolący pępek (4)

GORĄCZKA PO OPERACJI WYROSTKA (1)

Podejrzenie o wyrostek (3)

Przewlekłe zapalenia wyrostka robaczkowego (3)

Ciągłe boleście brzucha od kilku lat (4)

bole brzucha (13)

problem z brzuchem (2)

Objawy wyrostka? (1)

ból brzucha (1)

Ból brzucha (1)

Wyrostek Robaczkowy (0)

Ciągłe wymioty i ból brzucha od 5 dni (4)

Niewyjaśniony ból w prawym podbrzuszu (222)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bole prawej strony brzucha

Bole prawej strony brzucha

anna nowicka, 19-06-2000, 14:49

Dziekuje bardzo wszystkim, ktorzy opowiedzieli na moje pytanie o zlamanie typu "zielona galazka". Mam nowy problem. Boli mnie brzuch po pawej stronie na wysokosci pepka i bol promieniuje w gore. Jest mi mdlo, ale nie za bardzo.Czy to moze byc wyrostek? Czy trzeba leciec do lekarza, czy tez mozna chalupniczo sie wyleczyc? Anna Nowicka

Odp: Bole prawej strony brzucha | Robert, 20-06-2000, 00:46

Użytkownik anna nowicka w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:8il4p3$1sm8$1 [at] news.ipartners.pl...
Dziekuje bardzo wszystkim, ktorzy opowiedzieli na moje pytanie o zlamanie typu "zielona galazka". Mam nowy problem. Boli mnie brzuch po pawej
stronie
na wysokosci pepka i bol promieniuje w gore. Jest mi mdlo, ale nie za bardzo.Czy to moze byc wyrostek? Czy trzeba leciec do lekarza, czy tez
mozna
chalupniczo sie wyleczyc? Anna Nowicka

Chyba nie, ból wyrostka jest raczej ostry i przeszywający. Z opisu wygląda mi to niewiem - pęcherzyk żółciowy albo trzustka.

pozdro

Robert

Odp: Bole prawej strony brzucha | , 23-06-2000, 20:53

Jezeli nie boli ciagle,inie ma temp. to najprawdopod. nie jest to wyrostek,jezeli boli w polowie cyklu to najprawdopod. jajnik, poza tym moze to byc ch.wrzodowa dwunastnicy(stress!)lub problemy z j.grubym. Użytkownik anna nowicka w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:8il4p3$1sm8$1 [at] news.ipartners.pl...
Dziekuje bardzo wszystkim, ktorzy opowiedzieli na moje pytanie o zlamanie typu "zielona galazka". Mam nowy problem. Boli mnie brzuch po pawej
stronie
na wysokosci pepka i bol promieniuje w gore. Jest mi mdlo, ale nie za bardzo.Czy to moze byc wyrostek? Czy trzeba leciec do lekarza, czy tez
mozna
chalupniczo sie wyleczyc? Anna Nowicka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół jelita drażliwego Zespół jelita drażliwego

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

APC Brzuch APC Brzuch

Szczupłe uda płaski brzuch Szczupłe uda płaski brzuch