Powiązane leki
(opisy)

Tagi

ucho atrakcyjny gwizd zostawic nauka volna mlody zwloka umrzec prawy

Fora dyskusyjne

spory ubytek na wadze (1)

Problem z uchem (2)

Guzek pod uchem (0)

napady kaszlu (0)

Zawód (0)

wyniki badań sekcyjne płodu po łacinie (1)

prośba o interpretację wyników sekcji zwłok mojej bratanicy (23)

złamanie 5 kości śródstopia (1)

Zapach żelatyny (5)

Przetłumaczenie wyniku sekcji zwłok (2)

Przetłumaczenie wyniku sekcji zwłok (2)

Uroda dzięki zabiegom SPA (5)

Problem z relacjami (3)

co noc zrywam się bo mi się wydaje,że połykam gwoździe,igły (7)

Lęki-muszę schudnąć, ale boję się być atrakcyjna (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Gwizd w prawym uchu....

Gwizd w prawym uchu....

Tomasz Tor, 20-06-2000, 08:10

Nie chcialem uwierzyc,ze to prawda ..... a jednak, od kilku miesiecy gwizdze mi w prawym uchu........ wrrrr Powiedzcie gdzie sie zwrocic o ewentualna porade ? laryngolog, psychiatra, kardiolog, lekarz domowy ?!..... ehhhhhhh

-- torq

Re: Gwizd w prawym uchu.... | * piotr'ek *, 20-06-2000, 13:33

Nie chcialem uwierzyc,ze to prawda ..... a jednak, od kilku miesiecy gwizdze mi w prawym uchu........ wrrrr
Kawał druta i wydobądź woskowinę, albo lepiej idź na płukanie uszu.

-- Umrzyj młodo! Zostaw atrakcyjne zwłoki. Inż nauk medycznych Piotr'ek N. - Volna Republika Olkusz Hasła z murów: www.nowakowski.gdynia.top.pl Piszac do mnie usun: BIJ_SPAMERA z adresu.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wyglądaj świetnie każdego dnia Wyglądaj świetnie każdego dnia

Wolę umrzeć niż przytyć Wolę umrzeć niż przytyć

Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani

Dziennik zdrowia 2009 Dziennik zdrowia 2009

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?