Tagi

wypedzic dodatek cukrzyca woda ognisty opar benzyna drug aceton wracac

Fora dyskusyjne

zobacz Cukrzyca ciążowa i kilka z nią zwiążanych problemów. (0)

zobacz zapach acetonu z ust (4)

zobacz aceton w moczu (0)

zobacz zawroty głowy a wątroba (1)

zobacz Dłonie (1)

zobacz Czy to alergia? (2)

zobacz Katar (0)

zobacz ropa (3)

zobacz Czym są Afrodyzjaki (26)

zobacz Odciski na stopach (3)

zobacz kłopoty z palcem (1)

zobacz grzybica jak odcisk? (5)

zobacz Problem z Palcem (2)

zobacz guzek odbytu - jak leczyć (3)

zobacz woda mineralna - czy pomaga w tyciu? (2)

Opary benzyny

krys, 21-06-2000, 11:27

W oddechu mojego męża czasami wyczuwam zapach acetonu.O czym to może świadczyć? Pracuje na stacji benzynowej, czy to może mieć jakiś związek? -- Justyna

Re: Opary benzyny | Cosa, 26-06-2000, 18:22

Pewnego pięknego dnia , a był to Wed, 21 Jun 2000 09:27:00 +0200, "krys" napisał coś takiego:

W oddechu mojego męża czasami wyczuwam zapach acetonu.O czym to może świadczyć? Pracuje na stacji benzynowej, czy to może mieć jakiś związek?
Związek , czy nie - ale jeśli pija sporo wody , to proponuję mu zrobić poziom glukozy we krwi i moczu.

Cosa cosa [at] poczta.onet.pl "Rozwój medycyny przyniesie koniec liberalnych czasów, kiedy człowiek mógł sobie umrzeć kiedy chciał." --

Re: Opary benzyny | krys, 26-06-2000, 23:03

Użytkownik Cosa w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:7mfcls8ia6kr1ar0530ka2aquiem6bdpts [at] 4ax.com...
Związek , czy nie - ale jeśli pija sporo wody , to proponuję mu zrobić poziom glukozy we krwi i moczu.
Do lekarza wypędziłam, wody nie pija nadmiernie (nawet tej ognistej), objawów cukrzycy nie posiada (czy można mieć cukrzycę co drugi dzień, tylko wracając z pracy?). W dodatku mój genialny węch już nie jest pewien, czy to aceton, czy któryś z węglowodorów aromatycznych(benzen? - brak próbki do porównania).Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź. -- Justyna

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pokochaj wegetarianizm Pokochaj wegetarianizm

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza

Katzung & Trevor's Pharmacology 7e Katzung & Trevor's Pharmacology 7e

Dieta z owoców egzotycznych Dieta z owoców egzotycznych

Zrób fortunę na zdrowym stylu życia Zrób fortunę na zdrowym stylu życia