Tagi

niewiele jesc pradnik kupic pilny znajda wskazowka wypadac wlos pomocny

Fora dyskusyjne

Wypadajace włosy. (3)

Przetłuszczone włosy (8)

wypadanie włosów (1)

Wypadające włosy. (11)

Oponiak(rak)-pilna pomoc! (1)

Gdzie kupić skrobię kukurydzianą? (1)

Soczewki kontaktowe (4)

co jeszcze może pomóc na trądzik (1)

Włos, przyczyna choroby? (0)

martwy ząb wrażliwy na opukiwanie (0)

Pomoc w zmianie diety. (104)

wada (1)

blizna na głowie po uderzeniu (0)

Krew z nosa (2)

Dyspepsja u dziecka (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nie pilne! Wypadają włosy.

Nie pilne! Wypadają włosy.

pawel158, 03-07-2000, 14:50

Mojej żonie (52) i mnie (56) wypadają włosy... dużo... nie tylko tu... jesteśmy szczupli (167/43) (173/65)... jemy niewiele...co to może być... jakaś awitaminoza ?... szczególne braki w pożywieniu ?... Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny. pawel158 [at] interia.pl

Re: Nie pilne! Wypadają włosy. | Halina, 07-07-2000, 11:29

Myślę , że Pan sam postawił sobie właściwą diagnozę. 167/43 to duża niedowaga. JEMY NIEWIELE , CZY ZA MAŁO i dlaczego ? A może dieta jest mało urozmaicona i brak w niej mikroelementów i witamin? Proszę kupic sobie pradnik a znajdzie P an wiele wskazówek pomocnych w odpowiednim odżywianu.Pozdrawiam H.B. Użytkownik pawel158 w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:39608cf8 [at] news.vogel.pl...
Mojej żonie (52) i mnie (56) wypadają włosy... dużo... nie tylko tu... jesteśmy szczupli (167/43) (173/65)... jemy niewiele...co to może być... jakaś awitaminoza ?... szczególne braki w pożywieniu ?... Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny. pawel158 [at] interia.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Serce i układ krążenia Serce i układ krążenia

Klucz do EQ. Testy inteligencji emocjonalnej Klucz do EQ. Testy inteligencji emocjonalnej

Zrozumieć alergie Zrozumieć alergie

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej