Powiązane leki
(opisy)

Don`t Worry II

Zoloft (Sertralinum)

Escitil (Escitalopramum)

Citronil (Citalopramum)

Asentra (Sertralinum)

Setaratio (Sertralinum)

Setaloft (Sertralinum)

Remeron (Mirtazapinum)

Mirzaten (Mirtazapinum)

Esprital (Mirtazapinum)

Tagi

slyszec szczepanowski kolezanka torun pigulka depresja prozac prozak zmeczyc miltivitaminy

Fora dyskusyjne

kłopot z nadmiernym owłosieniem na brzuchu (4)

jakie tabletki? (15)

asymetria dwubiegunowa (0)

Pigułki antykoncepcyjne (5)

Senność, zmęczenie (0)

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą? (3)

Czy to moze miec jakis zwiazek..? (3)

apatia, senność, zmeczenie (1)

wieczne zmęczenie (28)

Tak się nigdy nie czułem (0)

Ciągłe zmęczenie (3)

Ciągłe zmęczenie, senność + inne objawy (20)

zmęczenie (3)

Ciąża (4)

Czy to na pewno depresja lękowa? (13)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Prozac w Polsce?

Prozac w Polsce?

, 04-07-2000, 14:04

Kiedys czytalem o jakiejs "cudownej" amerykanskiej pigulce na Syndrom Przewleklego Zmeczenia, stres i inne tego typu przypadlosci. Tak z ciekawosci chcialem spytac, czy mozna to dostac w Polsce? Ostatnio nic mi sie nie chce :) Moze pomoglaby pigulka?
Leszek A. Szczepanowski twinsen [at] ampr.gliwice.pl

Re: Prozac w Polsce? | Adamus, 04-07-2000, 20:25

Leszek A. Szczepanowski napisał(a) w wiadomości:
Tak z ciekawosci chcialem spytac, czy mozna to dostac w Polsce? Ostatnio nic mi sie nie chce :) Moze pomoglaby pigulka?
A moze by tak zaczac kuracje od solidnego kopa w d...?

----------------------- Pozdrawiam, Adam B.

Re: Prozac w Polsce? | Piotr Kasztelowicz, 05-07-2000, 09:40

On Tue, 4 Jul 2000, Leszek A. Szczepanowski wrote:

Kiedys czytalem o jakiejs "cudownej" amerykanskiej pigulce na Syndrom Przewleklego Zmeczenia, stres i inne tego typu przypadlosci.
chyba nie bardzo - lepiej zwolnic tepo i odpoczac - bardziej fizjologicznie. Prozac oczywiscie w Polsce jest dostepny a nawet juz nowsze preparaty z tej grupy

P.K. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

zaglosuj! www.am.torun.pl/certify

Re: Prozac w Polsce? | Beata, 06-07-2000, 15:42

Leszek A. Szczepanowski wrote in message news:3961edef.74265649 [at] news.ampr.gliwice.pl...
Kiedys czytalem o jakiejs "cudownej" amerykanskiej pigulce na Syndrom Przewleklego Zmeczenia, stres i inne tego typu przypadlosci. Tak z ciekawosci chcialem spytac, czy mozna to dostac w Polsce? Ostatnio nic mi sie nie chce :) Moze pomoglaby pigulka?

Leszek A. Szczepanowski twinsen [at] ampr.gliwice.pl
Na zmeczenie bralam miltivitaminy. Prozac to dla ludzi z depresja i tez nie tylko ale nie slyszalam o pomocy prozaku na zmeczenie. Mam kolezanke ktora zajada prozac od 3 lat i jak narazie nie widze u niej postepow a na kanapie potrafi przesiedziec caly dzien z mina bardzo zmeczonej zyciem. Prozac mozna dostac w aptekach na recepte. Beata

Re: Prozac w Polsce? | Beata, 06-07-2000, 22:48

Dariusz wrote in message news:3966EE58.22B3 [at] poczta.onet.pl...
Mam
niej
bardzo
Bo jej brakuje orgazmow.
Moze. :-)

Re: Prozac w Polsce? | Dariusz, 07-07-2000, 01:09

Mam
kolezanke ktora zajada prozac od 3 lat i jak narazie nie widze u niej postepow a na kanapie potrafi przesiedziec caly dzien z mina bardzo zmeczonej zyciem.
Bo jej brakuje orgazmow.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Medycyna w pigułce Medycyna w pigułce

Medycyna naturalna w pigułce Medycyna naturalna w pigułce

Zespół przewlekłego zmęczenia Zespół przewlekłego zmęczenia

Zespół przwelekłego zmęczenia Zespół przwelekłego zmęczenia