Tagi

serdeczny adres jasny priv przeslac kuracja kosmetyczny jakissposob rozstep monia

Fora dyskusyjne

Czy to jest PÓŁPASIEC? (0)

Coś jakby wzdyma. (0)

paski na piersiach (0)

Nadmierna Nadpotliwość (17)

Czy możliwa jest pomoc dla mojego dziecka? (25)

serdeczna prośba do Forumowiczów (2)

Lekarze z Rzeszowa (2)

Ogromne rozstępy na plecach (4)

Czy wyniki są napewno dobre? (0)

Jaskra (4)

Oral chelate (1)

Problemy z uszami - do doktora Petera (6)

Kogo sluchac lekarza czy kolezanki (4)

Grzybica jamy ustnej (0)

Kolano RTG (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy jest jakiś sposób na rozstępy ???????

Czy jest jakiś sposób na rozstępy ???????

benito, 04-07-2000, 16:17

bo mam z nimi problem

Re: Czy jest jakiśsposób na rozstępy ?? ????? | , 04-07-2000, 18:30

From: benito

bo mam z nimi problem

Rozjaśni na pewno Guam, ale to drogaśna kuracja. W gabinetach kosmetycznych wcale nie polecam bo ceny zabójcze. No chyba, że masz worki z mamoną.

Można sobie zamówić bezpośrednio w firmie sprowadzającej i jest duuuużo taniej. Reszta polecanych kuracji niewiele mi pomogła.

Pozdrawiam serdecznie Monia ________________________________________________

Tutaj moze znalezc sie Twoja reklama szczegoly www.promocja.kki.pl Krakowski Komercyjny Internet www.kki.pl

-- Archiwum listy dyskusyjnej pl-sci-medycyna www.newsgate.pl/a...i-medycyna/

Odp: Czy jest jakiśsposób na rozstępy ??????? | aga, 06-07-2000, 17:30

mozesz podac adres tej firmy i mniej wiecej koszt takiej zabawy? AgaMM Użytkownik Monika Bujak w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:00a401bfe5d3$c65e6b40$12cba0d4 [at] tbujak...
From: benito

Rozjaśni na pewno Guam, ale to drogaśna kuracja. W gabinetach
kosmetycznych
wcale nie polecam bo ceny zabójcze. No chyba, że masz worki z mamoną.

Można sobie zamówić bezpośrednio w firmie sprowadzającej i jest duuuużo taniej. Reszta polecanych kuracji niewiele mi pomogła.

Tutaj moze znalezc sie Twoja reklama szczegoly www.promocja.kki.pl Krakowski Komercyjny Internet www.kki.pl

Archiwum listy dyskusyjnej pl-sci-medycyna www.newsgate.pl/a...i-medycyna/

Re: Czy jest jakiśsposób na rozstępy ?? ????? | , 06-07-2000, 18:28

From: aga

mozesz podac adres tej firmy i mniej wiecej koszt takiej zabawy?
Jasne. Adres prześlę na priva bo muszę poszperać. Słoik kilogramowy starcza na 15 razy kosztuje około 240 zł. Do tego może być w zestawie żel wzmacniający działanie i wtedy taki zestaw wychodzi ok. 300zł.

-- Archiwum listy dyskusyjnej pl-sci-medycyna www.newsgate.pl/a...i-medycyna/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cukrzyca u dzieci Cukrzyca u dzieci

1001 sposobów na młodość 1001 sposobów na młodość

Zrób fortunę na zdrowym stylu życia Zrób fortunę na zdrowym stylu życia

Przesłanie kahunów Przesłanie kahunów

Babaji - przesłanie z Himalajów Babaji - przesłanie z Himalajów