Powiązane leki
(opisy)

Zirid (Itopridi hydrochloridum)

Vomitusheel

Setronon (Ondansetronum)

Ondalek (Ondansetronum)

Vomitusheel compositum

Aviocar

Cocculus Dagomed 21 choroba lokomocyjna

Navoban (Tropisetronum)

Chloropernazinum (Prochlorperazini maleas)

Decaldol (Haloperidoli decanoas)

Tagi

torsja kasztelowicz oslabic narkoza sennosc wymioty drastyczny nudnosc uboczny torun

Fora dyskusyjne

zobacz Bezsenność, wymioty, nudności (6)

zobacz Osłabienie, nudności, bóle (2)

zobacz Wymioty (3)

zobacz Drastycznie niski poziom TSH w ciąży (2)

zobacz Nudności (13)

zobacz Gastroskopia przeznosowa co myślicie ? czy to wrzód ? (5)

zobacz nudności, zgaga, chudnięcie, senność, wyczerpanie (1)

zobacz nudnosci, senność, zawroty glowy, brak apetytu co zrobić? (1)

zobacz Narkoza ( jak to jest ? ) (19)

zobacz apatia, senność, zmeczenie (1)

zobacz Zmiana leków na astmę, senność (3)

zobacz Aerius vs. Zyrtec (2)

zobacz pilne (0)

zobacz Biegunka, osłabienie oraz brak apetytu i senność (0)

zobacz Podejrzanie o tasiemca (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » narkoza skutki uboczne

narkoza skutki uboczne

Irena, 13-07-2000, 12:21

moje dziecko lat 3 będzie prawdopodobnie pod narkozą ok. 2 g. Czego mogę się spodziewać po zabiegu? Osłabienie , otępięnie, nudności ....... jakieś bardziej drastyczne efekty?

Re: narkoza skutki uboczne | Piotr Kasztelowicz, 13-07-2000, 17:21

On Thu, 13 Jul 2000, Irena wrote:

moje dziecko lat 3 będzie prawdopodobnie pod narkozą ok. 2 g. Czego mogę się spodziewać po zabiegu? Osłabienie , otępięnie, nudności ....... jakieś bardziej drastyczne efekty?
prawdopodobnie nie bedzie zadnych drastycznych efektow poza sennoscia - powinnas zapytac anestezjologa, ktory bedzie prowadzil znieczulenie, poniewaz stosuje sie wiele metod, lekow itp.

P.K. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

zaglosuj! www.am.torun.pl/certify

Re: Re: narkoza skutki uboczne | Raczek - K... von Blitzen, 15-07-2000, 18:48

Piotr Kasztelowicz napisał:

prawdopodobnie nie bedzie zadnych drastycznych efektow poza sennoscia -
IMVHO to zależy od organizmu. Ja po narkozie czułem się jak na kacu gigancie, ze wszystkimi związanymi z tym "przyjemnościami" typu mdłości, torsje, ból i zawroty głowy, senność, osłabienie.

Raczek - Kaskader ICQ 45806532 "Na życiu trzeba się znać" /Szczepan/

Re: narkoza skutki uboczne | Wlodzimierz Wnek, 20-07-2000, 20:46

"Irena" napisał / wrote:

Obecnie stosowane leki mają bardzo mało skutków ubocznych, są bardzo bezpieczne.Najczęściej po znieczuleniu występują nudności, ewentualnie wymioty.Inne powikłania są bardzo rzadkie.

Odp: Re: narkoza skutki uboczne | priv6.onet.pl, 20-02-2001, 01:51

Użytkownik ooooooooooooooooooRaczek - K... von Blitzen w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:t6rtmsg121nlomugf41t79dseft2jvra1g [at] 4ax.com...
Piotr Kasztelowicz napisał:

IMVHO to zależy od organizmu. Ja po narkozie czułem się jak na kacu gigancie, ze wszystkimi związanymi z tym "przyjemnościami" typu mdłości, torsje, ból i zawroty głowy, senność, osłabienie.

Raczek - Kaskader ICQ 45806532 "Na życiu trzeba się znać" /Szczepan/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach

Bici biją Bici biją

Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera