Powiązane leki
(opisy)

Velaspir (Salbutamolum)

Santaherba

Singulair (Montelukastum natricum)

Berotec N (Fenoteroli hydrobromidum)

Milukante (Montelukastum natricum)

Drimon (Montelukastum natricum)

Aminofilina (Aminophyllinum)

Eonic (Montelukastum natricum)

Diffumax Easyhaler (Formoteroli fumaras)

Atrovent N (Ipratropii bromidum)

Tagi

zapalenie zyczyc zdrowko duuuuuzo bola zapalic atak chroniczny astma dusznosc

Fora dyskusyjne

Dexaven (1)

ASTMA KASZEL CODZIENNY Z ODRUCHEM WYMIOTNYM (9)

Duszności, biegunka, ból klatki piersiwoej (0)

alergiczny nieżyt nosa (5)

astma (13)

Astma , Alergia (12)

Astma czy alergia? (11)

ataki duszności połączone z katarem i "graniem " w (3)

?? (1)

Zapalenie ucha . (0)

operacja ACL + łękotka (1)

Rekonstrukcja więzadeł (3)

Chodzenie o jednej kuli (2)

Angina a leżenie w łóżku. (3)

Cytologia gr.III (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Astma a zapalenie gardła.....?

Astma a zapalenie gardła.....?

Mann, 16-07-2000, 21:34

Witam :O) Mam pytanie ponieważ około trzech lat ciągnęło się zapalenie mego gardła- leczone wszystkimi możliwymi antybiotykami Hiconcil, Duomox,Ospamox( To samo-doxycyclina)i jeszcze może z 10 innych i okazało się , że mam gronkowca złocistego- nawracają te bóle gardła... A pytanie dotyczy związku zapalenia gardła z astmą którą niedawno stwierdzono u mnie.Miałem ataki duszności już przed zapaleniem chronicznym gardła... Pozdrawiam i życzę duuuuużo zdrówka :O)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie

Bioterroryzm - zasady postępowania lekarskiego Bioterroryzm - zasady postępowania lekarskiego

Rozkosze odchudzania Rozkosze odchudzania

Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie