Powiązane leki
(opisy)

Xenical (Orlistatum)

Alli (Orlistatum)

Vitalas VitalSlim

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Tagi

wspanialy ochota przyjac ciaza przepraszac zabice malenstwo milosc dziecko odpowiedzialnosc

Fora dyskusyjne

zobacz zastrzyk w ciąży!!!!!!!! (2)

zobacz Kiedy po poronieniu starac sie o dziecko? (31)

zobacz Sex w ciąży (4)

zobacz Myśli samobójcze podlegają leczeniu ? (0)

zobacz Zatrudniłabyś/zatrudniłbyś młodą opiekunkę? (5)

zobacz Wloknienie pluc (2)

zobacz brak postępu porodu (0)

zobacz omdlenie w ciąży (1)

zobacz bol brzucha (14)

zobacz ciąża a wzjg (3)

zobacz Skurcze w podbrzuszu (8)

zobacz czy to normalene> (25)

zobacz Sen w czasie ciąży (0)

zobacz Usg w 8 miesiącu ciąży (1)

zobacz ból w prawym boku (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Usuniecie ciazy

Usuniecie ciazy

LK, 12-08-2000, 11:54

Hej!

powiedzmy że spałam z chłopakiem i spóznia mi się ''okres'' podejżewam że może to być ciąża .
I co dalej jesli ja niechcę tego dziecka czy jest to możliwe zeby zrobić to jakimś zastrzykiem i żeby to nie było jakąś aborcją.
Przepraszam, ale... no jak mozesz??? To TWOJE_DZIECKO!!!! To nie jest problem jakiejs tam glupiej ustawy antyaborcyjnej, zakazow itp. To TWOJE_DZIECKO - dlaczego chcesz je ot - tak zabic? Zrobilas blad, OK. Moze nie masz teraz ochoty na ciaze.

Ale czy przez to, ze wkurza mnie mlodsza siostra i nie mam ochoty z nia mieszkac w domu powinienem ja zabic?

Boisz sie ciazy i porodu? Chcesz zabic z tchorzostwa? Czy jesli boisz sie klasowki w szkole, to zabijasz nauczycielke? (OK, wiem, ze to ostatnio popularne, ale ja nie popieram).

***** Trudno - jestes w ciazy, to problem - ale to Twoja wina. Nawazylas piwa, to je wypij. Nie przenos swojej odpowiedzialnosci na dziecko. Jesli go nie chcesz - jest wiele bezplodnych par, ktore przyjma Twoje malenstwo z miloscia i dadza mu wspaniale zycie. Daj mu chociaz szanse. Jesli nie moze miec naturalnej matki, nie odbieraj mu zycia!

Na koniec przepraszam za moj ton. Zycze Tobie wszystkiego dobrego, przede wszystkim duzo sily, odwagi i... milosci do Twojego dziecka.

Pozdrawiam Cie! LK

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców

Pierwszy rok dziecka Pierwszy rok dziecka

Zdrowa kuchnia dla dzieci. 52 wspaniałe pomysły Zdrowa kuchnia dla dzieci. 52 wspaniałe pomysły

100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców 100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców

Raj poprawiony - nowy wspaniały świat? Raj poprawiony - nowy wspaniały świat?