Powiązane leki
(opisy)

Vaniqa (Eflornithinum)

Cyprodiol (Ethinylestradiolum, Cyproteroni acetas)

Oc-35 (Cyproteroni acetas, Ethinylestradiolum)

No Sleep

Zdrovit Litorsal

Antyperspirant

Drive Max

Oilatum Plus (Paraffinum liquidum, Triclosanum, Benzalkonii chloridum)

Perspi Block

Szałwia

Tagi

obic plec koala walczyc nadmierny napisac srac owlosienie koga dyskusyjny

Fora dyskusyjne

zobacz nadmierne owłosienie (5)

zobacz Biorę IZOTEK, mogę iść do endokrynologa z problemem owłosien (3)

zobacz Ból po zewnętrznej stronie dłoni (0)

zobacz Do kogo się zgłosić - łysienie u młodej osoby (2)

zobacz Problem z nadmierną reakcją emocjonalną (1)

zobacz Owlosienie na jednym z ud? (1)

zobacz Nadmierne owłosienie (29)

zobacz Nadmierne Owłosienie (0)

zobacz Nadmiernie owłosienie (7)

zobacz Loxon 5% (4)

zobacz Problemy z nadmiernym owłosieniem u nastolatki (8)

zobacz Nadmierne owłosienie (10)

zobacz Nadmierne owłosienie w okolicach biustu. (4)

zobacz Nadmierne owłosienie, zaburzenia miesiączki etc.? (1)

zobacz Nadmierne owłosienie, trądzik > WYSOKI TESTOSTERON (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nadmierne owlosienie

Nadmierne owlosienie

AF, 21-08-2000, 13:08

Witam Niestety mam ten problem.W zwiazku z tym zwracam sie do Was.Gdzie nalezy sie z tym udac chcac pozbyc sie owlosienia na stale?Czy to w ogole mozliwe?Obilo mi sie kiedys o uszy ze cebulki wlosa nie mozna zniszczyc.Moze jednak ten stan ma jakies powazniejsze przyczyny i nie wystarczy dermatolog(?) tylko lekarz od hormonow(jezeli jest taka specjalizacja)? Z gory dziekuje za wszelkie opinie i wskazowki.Pozdrawiam.AF

Re: Nadmierne owlosienie | Misio Koala, 21-08-2000, 21:53

napisz jakiej jestes plci???

AF wrote:
Witam Niestety mam ten problem.W zwiazku z tym zwracam sie do Was.Gdzie nalezy sie z tym udac chcac pozbyc sie owlosienia na stale?Czy to w ogole mozliwe?Obilo mi sie kiedys o uszy ze cebulki wlosa nie mozna zniszczyc.Moze jednak ten stan ma jakies powazniejsze przyczyny i nie wystarczy dermatolog(?) tylko lekarz od hormonow(jezeli jest taka specjalizacja)? Z gory dziekuje za wszelkie opinie i wskazowki.Pozdrawiam.AF
Rzuc okiem w wolnej chwili:

pipi.pl/

Nie pozalujesz...

Odp: Nadmierne owlosienie | refeler, 21-08-2000, 22:28

nadmierne wedlug kogo? a tak poza tym zamiast z tym walczyc sraj na to

Użytkownik AF w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:Z48o5.865$Yl4.19903 [at] news.tpnet.pl...
Witam Niestety mam ten problem.W zwiazku z tym zwracam sie do Was.Gdzie nalezy
sie
z tym udac chcac pozbyc sie owlosienia na stale?Czy to w ogole
mozliwe?Obilo
mi sie kiedys o uszy ze cebulki wlosa nie mozna zniszczyc.Moze jednak ten stan ma jakies powazniejsze przyczyny i nie wystarczy dermatolog(?)
tylko
lekarz od hormonow(jezeli jest taka specjalizacja)? Z gory dziekuje za wszelkie opinie i wskazowki.Pozdrawiam.AF

Re: Nadmierne owlosienie | AF, 26-08-2000, 15:10

Użytkownik "Misio Koala" napisał w wiadomości news:39A18805.9D788BEB [at] poczta.wp.pl...
napisz jakiej jestes plci???

kobieta. Pozdrawiam AF

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Mózg mężczyzny Mózg mężczyzny

Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn

Jak walczyć z nadciśnieniem Jak walczyć z nadciśnieniem