Powiązane leki
(opisy)

Bryaconeel

Rhododendron Complexe Nr 42

Fluossen (Natrii fluoridum)

Evista (Raloxifeni hydrochloridum)

Fosamax (Acidum alendronicum)

Alendran (Acidum alendronicum)

Bio-Calcium + D3

Prolia (Denosumab)

Actonel (Risedronatum natricum)

Additiva Calcium (Calcium carbonicum)

Tagi

rehabilitacja typowy staszek lokalizacja typica loco ewentualny zlamac kliniczny ortopedia

Fora dyskusyjne

zobacz Odstaje mi kość (4)

zobacz Problemy z kolanem.. (3)

zobacz Rehabilitacja onkologiczna (0)

zobacz Ćwiczenia do walki z dyskopatią (0)

zobacz Złamałem rękę, co z odszkodowaniem? (5)

zobacz Rehabilitacja złamanej kości krzyżowej. (0)

zobacz Złamanie kości łódeczkowatej (0)

zobacz Złamanie 2,3,4 kości śródstopia (33)

zobacz ZŁAMANIE KOŚCI STRZAŁKOWEJ sport dalej możliwy? (0)

zobacz bóle po dalszym leczeniu złamania kości łękowatej (10)

zobacz Złamanie kości piszczelowej i strzałkowej (7)

zobacz Złamanie pięty (1)

zobacz Rehabilitacja po zlamaniu srodstopia (3)

zobacz Rehabilitacja po złamaniu kosci promieniowej (0)

zobacz Złamana noga (3)

Ortopedia

Piotr Stachowicz, 23-12-1997, 17:00

Czesc , Jestem studenteem VI roku medycyny.Przygotowuje sie do egzaminu z otropedii w zwiazku z czym prosilbym o pomoc.Poszukuje szczegolowych informacji na temat zlamania loco typica (zlamanie w miejscu typowym).Chodzi mi o: 1.Lokalizacje zlamania 2.Obraz kliniczny 3.Leczenie 4.Rehabilitacje

Z gory dziekuje za pomoc Staszek PS.Prosze o ewentualne odpowiedzi do 28.12.97 r.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych

Dermatologia w praktyce Dermatologia w praktyce

Kompendium pielęgniarstwa Kompendium pielęgniarstwa

Osteoporoza Osteoporoza

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku