Powiązane leki
(opisy)

Tagi

coreczka odebrac mchc miesieczny badac zinterpretowac

Fora dyskusyjne

zobacz analiza testosteronu i dheas (0)

zobacz proszę o wyjaśnienie wyników (0)

zobacz WYNIKI BADAŃ (1)

zobacz Dziwne wyniki (1)

zobacz Badania morfologiczne (0)

zobacz sen niemowlaka (0)

zobacz IgeE (1)

zobacz Może ktoś zinterpretować mi wyniki (0)

zobacz Pomocy! Rozmaz-winiki (0)

zobacz TSH 3- generacja (1)

zobacz Wylewy podskorne u niemowlecia (0)

zobacz ANALIZA KRWI 3,5 miesiecznej corki (1)

zobacz drgawki u 8-miesięcznego dziecka (3)

zobacz Proszę o zinterpretowanie wyników badania krwi (2)

zobacz Wynik badania krwi (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wyniki badań krwi

wyniki badań krwi

Monika Gadomska, 07-09-2000, 18:19

Właśnie odebrałam wyniki badań mojej 4 -miesięcznej córeczki. Czy ktoś mógłby je zinterpretować? WBC 10,8 RBC 4,04 Hgb 12,4 Hct 35,5 MCV 87,3 MCH3 301,4 MCHC 34,8 Plt 549 Z góry dziękuję Monika

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki

Bądź zdrowy Bądź zdrowy

Kalorie i tłuszcze. Atlas Kalorie i tłuszcze. Atlas

Stop dla raka! Stop dla raka!