Powiązane leki
(opisy)

Profylin (tabletki)

Profylin (żel)

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Tagi

konwencjonalny klinika twarzowy farmakologiczny chirurg przyuszny slinianka operacja doswiadzczenie mieszac

Fora dyskusyjne

zobacz guz ślinianki przyusznej (3)

zobacz Zamazany widok , cos jakby mroczki (0)

zobacz problem ze sliniankami (0)

zobacz Obrzęk twarzy przy śliniance przyusznej u dorosłego (0)

zobacz Problem z zapaleniem ślinianek przyusznych (0)

zobacz Gardłowy problem (1)

zobacz schizofremia oslabienie objawow (0)

zobacz guz mieszany ślinianki D11 (1)

zobacz Guz Tarczycy (5)

zobacz Guz ślinianki (36)

zobacz guz ślinianki (1)

zobacz Proszę o interpretację USG TARCZYCY (6)

zobacz Bóle stawów od 3 lat (4)

zobacz Prośba o interpretację wyników (5)

zobacz ERG -badanie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Guz mieszany slinianki przyusznej

Guz mieszany slinianki przyusznej

zenek7, 22-10-2000, 22:17

Przeszedlem juz dwukrotnie parotidectomie powierzchniowa. Niestety z badan USG wynika iz moje problemy nie zakonczyly sie. Kazda operacja jest coraz trudniejsza, coraz wieksza jest ingerencja chirurga, coraz bardziej zagrozone sa nerwy twarzowe. Z moja psychika jest coraz gorzej, poprzednio mialem miesiac depresji, teraz duzo pracuje, wiec moze jakos to wytrzymam.

Operacje przeprowadzane sa w renomowanej klinice przez doswiadczonego w tego typu sprawach otolaryngologa - nie wiem co wiecej moge zrobic.

Moze ktos ma doswiadzczenie w stosowaniu srodkow farmakologicznych lub medycyny niekonwencjonalnej w przypadku tygo typu schorzen ? Prosze o wszelkie informacje mogace pomoc mi w uporaniu sie z tym problemem.

Zenek

Re: Guz mieszany slinianki przyusznej | Maciej R, 23-10-2000, 02:36

zadne srodki farmakologiczne i med. niekonwencjonalna nie pomoga, jesli mieszkasz nieopodal Krakowa proponuje Klinike Chirurgi szczekowo-twarzowej w Szp. im. Rydygiera Potrzebna jest dokladna diagnostyka i radykalne leczenie.

pozdr MR

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Chirurgia szczękowo-twarzowa Chirurgia szczękowo-twarzowa

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Zdrowie z naturą Zdrowie z naturą