Tagi

wicio deska mrowic siny siniec wizyta noga ucisk naczynie palec

Fora dyskusyjne

zobacz Ból w kolanie (1)

zobacz Uszkodzenie nerwu łokciowego (operacja + EMG) (18)

zobacz Odczuwam rodzaj ucisku, pouchnięcia,czasem mrowienia twarzy (4)

zobacz Ból palca u nogi (1)

zobacz skręcony staw skokowy i zerwane wiezadla ? (5)

zobacz bolace na zmianę palce u stóp (0)

zobacz Mocno wybity Duży palec od nogi (2)

zobacz Sine oczy (0)

zobacz Drętwe palce prawej ręki (6)

zobacz Sine paznokcie. (1)

zobacz Witamina K (13)

zobacz sińce na udach i rękach (6)

zobacz sine ręce, stopy, mrowienie, kołatanie serca, płytki oddech (2)

zobacz uporczywe bóle głowy (6)

zobacz siniejące i dretwiejace palce u stop (0)

Sine palce.

wicio, 28-10-2000, 23:55

Witam.

Od niedawna zaobserwowalam u siebie niepokojace zmiany, chodzi mi o to ze niekiedy - bez najmniejszej przyczyny, zupelnie samoistnie sinieja mi palce rak. Nie jest tak ze sinieja wszystkie, raz zrobi sie siny jeden palec innym razem trzy.....wystepuje wowczas uczucie mrowienia a jak wracaja to "normy" to bardzo wyraznie czuje jak krew "wplywa" zpowrotem. Zreszta od zawsze mialam zimne rece i stopy, mam 30lat.

Co moze byc przyczyna ???

Dziekuje - Joanna

Re: Sine palce. | Jacek, 29-10-2000, 00:56

wicio wrote:
Witam.

Od niedawna zaobserwowalam u siebie niepokojace zmiany, chodzi mi o to ze niekiedy - bez najmniejszej przyczyny, zupelnie samoistnie sinieja mi palce rak. Nie jest tak ze sinieja wszystkie, raz zrobi sie siny jeden palec innym razem trzy.....wystepuje wowczas uczucie mrowienia a jak wracaja to "normy" to bardzo wyraznie czuje jak krew "wplywa" zpowrotem. Zreszta od zawsze mialam zimne rece i stopy, mam 30lat.

Ucisk na naczynia krwionosne i malo ruchu. Przez wiele lat mialem dretwienie nog po siedzeniu na sedesie, bo akurat deska uciskala w miejscu zgiecia nog a mrowienie bylo tak silne, ze nogi byly jak z waty i musialem nimi przez minute czy dwie uderzac aby mrowki wytrzepac. Nogi byly jak bezwladne po paralizu. I balem ze sie przewroce, taka odczuwalem bezsilnosc i bezwladnosc ale jakos to minelo i teraz mrowienia nie odczuwam.

Zatem duzo ruchu, zwiekszenie masy ciala a gdy njie pomoze to wizyta u lekarza. J.

Re: Sine palce. | wicio, 29-10-2000, 01:20

Dziekuje za sugestie. Nie wiem jednak jak ma sie ucisk powodowany dlugim siedzieniem na desce do sinienia palcow, ja ich raczej nie uciskam.

Joanna

Re: Sine palce. | Jacek, 29-10-2000, 01:33

wicio wrote:
Dziekuje za sugestie. Nie wiem jednak jak ma sie ucisk powodowany dlugim siedzieniem na desce do sinienia palcow, ja ich raczej nie uciskam.
A ucisk na kregi, kregoslup, a ucisk ubrania na tetnice, stresy ? Gdy zasinieja palce idz do sauny lub wez goraca kapiel i zobacz czy cos sie zmienia.

Re: Sine palce. | Leszek, 29-10-2000, 11:56

Użytkownik wicio w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:8tfb2n$h66$1 [at] h1.uw.edu.pl...
Witam.

Od niedawna zaobserwowalam u siebie niepokojace zmiany, chodzi mi o to ze.
Trudno bez badania postawic diagnoze. Konieczne sprawdzenie wydolnosci ukladu krazenia. Sinica palcow to sinica obwodowa moze byc jednym z objawow niewydolnosci tego ukladu. Polecam wizyte u angiologa, kardiologa. Pomocne bedzie usg serca i naczyn. Pozdrawiam. L.

Re: Sine palce. | Adamus, 29-10-2000, 21:13

wicio napisał(a) w wiadomości: ...

Pewnie nie stosujesz diety optymalnej...

----------------------- Pozdrawiam, Adam B.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży