Tagi

egzema dlon prega wyleczyc regularny proszek skora ojciec pekac mycie

Fora dyskusyjne

zobacz pękająca skóra na dłoniach (4)

zobacz Pękanie dłoni do krwi (19)

zobacz Ropa wypływająca ze skóry? (0)

zobacz Schodząca skóra na dłoniach, rany na zgięciach (1)

zobacz plamy na dloniach (4)

zobacz Czerwone ręce (22)

zobacz sucha pękająca skóra (11)

zobacz Dziwna choroba skóry dłoni (22)

zobacz Pękająca skóra dłoni (13)

zobacz Pękająca skóra na kciukach (1)

zobacz Powiększone węzły chłonne? (1)

zobacz egzema (0)

zobacz uporczywy, długoletni trądzik (6)

zobacz trądzik (21)

zobacz Dziwne zadrapania na skórze. (4)

egzema

markoz, 08-11-2000, 10:20

Kochani pomocy, jak walczyć z egzemą? pozdrawiam i dziękuję mk

Re: egzema | Jacek D., 08-11-2000, 12:23

markoz wrote:
Kochani pomocy, jak walczyć z egzemą? pozdrawiam i dziękuję
Nie wiem o jaka ci chodzi. Ale ojciec mial egzeme przez 5 lat i leczyl sie regularnie i regularnie na dloni pojawialy sie krosty , potem pekajace pecherzyki z plynem, a potem czerwona prega biegla az do pachy. I leczyl sie i egzema sie regularnie nawracala.

Poskutkowalo mu dopiero mycie rak w dawnym enzymatycznym proszku E. Dlonie staly sie delikatne, skora przestala pekac i wyleczyl sie calkowicie. Oczywiscie wtedy myl , gdy rany nie byly otwarte. Jacek

Re: egzema | markoz, 08-11-2000, 13:27

Ja mam mniejwiecej to samo tez od jakichs 5 lat (nie mam tylko pregi - na szcescie). To ciekawe z tym myciem bo mam wrazenie ze nasilenie egzemy wystepuje po kontakcie z detergentami (Ludwik, proszki do prania). Moze E ma jakies lecznicze wlasciwosci? I czy mozna go gdzies znalezc dzisiaj w sprzedazy? dzieki za info ma ktos jeszcze jakies doswiadczenia?

-- Marcin "Jacek D." wrote in message news:3A091B8A.6AE5 [at] priv4.onet.pl...
markoz wrote:

Nie wiem o jaka ci chodzi. Ale ojciec mial egzeme przez 5 lat i leczyl sie regularnie i regularnie na dloni pojawialy sie krosty , potem pekajace pecherzyki z plynem, a potem czerwona prega biegla az do pachy. I leczyl sie i egzema sie regularnie nawracala.

Poskutkowalo mu dopiero mycie rak w dawnym enzymatycznym proszku E. Dlonie staly sie delikatne, skora przestala pekac i wyleczyl sie calkowicie. Oczywiscie wtedy myl , gdy rany nie byly otwarte. Jacek

Re: egzema | Jacek D., 08-11-2000, 13:43

To ciekawe z tym myciem bo mam wrazenie ze nasilenie egzemy wystepuje po kontakcie z detergentami (Ludwik, proszki do prania).
Ojciec tak wlasnie mial. Po kazdym myciu mydlem skora sie zaczerwieniala, pekala i pojawialy sie biale pecherzyki.

Moze E ma jakies
lecznicze wlasciwosci? I czy mozna go gdzies znalezc dzisiaj w sprzedazy? dzieki za info ma ktos jeszcze jakies doswiadczenia?
Mozliwe ze w skladzie proszku E ( enzymatycznego) byl enzym (lub jeszcze jest) ktory nie dzialal agresywnie na skore.

Sam rozumiesz, ze 5 lat leczenia i brak skutkow wywolywalo rozne starania i szukanie roznych metod. A ten proszek E wlasnie zadzialal tak skutecznie, ze ojciec sie calkowicie wyleczyl. A po kazdym umyciu rak skora dloni byla miekka, delikatna i bez zaczerwienien. Ojciec bardzo sie temu dziwil, gdyz sam to na sobie przetestowal.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Jak radzić sobie z egzemą. Przyczyny, objawy, testy, leczenie Jak radzić sobie z egzemą. Przyczyny, objawy, testy, leczenie

Joga Joga

Sen Sen

Alzheimer. Podręcznik pierwszej pomocy Alzheimer. Podręcznik pierwszej pomocy