Powiązane leki
(opisy)

Melis-Tonik (Archangelica officinalis, Carum carvi, Chamomilla recutita, Crataegus sp., Mel, Melissa officinalis)

Tagi

ozon odpisac napisac priv prezentacja produkowac dyskusyjny ozonomatic grupa tlen

Fora dyskusyjne

zobacz dimedicus (1)

zobacz Owrzodzenie podudzi (0)

zobacz Wyniki Badań UKG serca. (3)

zobacz Dlaczege Pan Peter nie odpowiada na wszystkie pytania? (1)

zobacz bóle nóg (3)

zobacz jak sobie poradzic z zazdroscia (1)

zobacz blok pęczka Hisa (1)

zobacz Polscy farmaceuci w UK (0)

zobacz Rak szyjki macicy... (2)

zobacz Pewna wada wymowy (2)

zobacz Metaplazja płaskonabłonkowa (0)

zobacz cytologia ||| grupa (10)

zobacz streptococcos grupa F(pneumokok, paciorkowiec) (0)

zobacz Wegetarianizm a grupa krwi 0 (1)

zobacz kiedy moge odliczyc sobie leki (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ozonomatic - PREZENTACJA!!!!

Ozonomatic - PREZENTACJA!!!!

Andrzej, 24-11-2000, 00:03

Witam. Co prawda niewiele udzielam się na tej grupie, ale mimo wszystko pozwolę sobie na niewielki spam. Moje dotychczasowe odpowiedzi dotyczyły spraw związanych z możliwością zmniejszenia lub wyleczenia różnych dolegliwości metodą hydroterapii. Pisałem TU o hydromasażu, aromaterapii i ozonoterapii. Nie pisałem o efekcie sauny Ozonomatic i akupresurze bo jakoś nie znalazłem "pretekstu", ale......????- no właśnie. JUTRO tj. w piątek o godzinie 16:45 można obejrzeć Ozonomatica w całej okazałości i w praktycznym działaniu ( oczywiście w zależności od rodzaju choroby). Niestety, pokaz ten odbędzie się w siedzibie Firmy w Warszawa-Radość a więc dojazd własnym autkiem:-( Jeżeli ozono-aromaterpia podczas prezentacji ulży choć jednej "duszyczce" to nie straszne mi "połajanki" za spam, bo cóż znaczy te kilkanaście linijek liter wobec ludzkiego zdrowia????;-)

Masz problemy ze skóra ( trądzik, grzybica, łuszczyca, cellulitis...), walczysz z osteoporoza, miażdżycą, chcesz się obronić przed chorobami nowotworowymi KONIECZNIE przyjedź i zobacz tą prezentację.

Zainteresowanych zapraszam na priv w celu podania dokladnego adresu, telefonu i "wejściówki" bo liczba osób jest ograniczona.

pozdrawiam

Andrzej - ten od wody:-)))

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! czyli wciskanie kitu i żerowanie na biednych i chorych ludziach | Jacek, 24-11-2000, 00:31

"Andrzej" wrote in message news:8vk0i5$5r5$1 [at] news.tpi.pl...
Witam. Co prawda niewiele udzielam się na tej grupie, ale mimo wszystko pozwolę sobie na niewielki spam. Moje dotychczasowe odpowiedzi dotyczyły spraw związanych z możliwością zmniejszenia lub wyleczenia różnych dolegliwości metodą hydroterapii. Pisałem TU o hydromasażu, aromaterapii i ozonoterapii. Nie pisałem o efekcie sauny Ozonomatic i akupresurze bo jakoś nie znalazłem "pretekstu", ale......????- no właśnie. JUTRO tj. w piątek o godzinie 16:45 można obejrzeć Ozonomatica w całej okazałości i w praktycznym działaniu ( oczywiście w zależności od rodzaju choroby). Niestety, pokaz ten odbędzie się w siedzibie Firmy w Warszawa-Radość a więc dojazd własnym autkiem:-( Jeżeli ozono-aromaterpia podczas prezentacji ulży choć jednej "duszyczce" to nie straszne mi "połajanki" za spam, bo cóż znaczy te kilkanaście linijek liter wobec ludzkiego zdrowia????;-)

Masz problemy ze skóra ( trądzik, grzybica, łuszczyca, cellulitis...), walczysz z osteoporoza, miażdżycą, chcesz się obronić przed chorobami nowotworowymi KONIECZNIE przyjedź i zobacz tą prezentację.

Zainteresowanych zapraszam na priv w celu podania dokladnego adresu, telefonu i "wejściówki" bo liczba osób jest ograniczona.

pozdrawiam

utop się. :))))
Ozon będący trucizną, źródłem wolnych rodników, ogólnie straszny kibel ma mnie wyleczyć ze wszystkiego. Już się cieszę! Tolerujecie taki spam a dieta zaspakajająca wszystkie potrzeby organizmu wywołują w was fale nienawiści i agresji. Pozdrawiam. Byle bez ozonu i innych wynalazków. Jacek

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Jacek D., 24-11-2000, 01:26

Napisalam na priv i cisza:-((((( Mam skierowanie na tego rodzaju terapie ale cena za jeden zabieg jest koszmarnie wysoka. Podobno taniej jest w sanatorium ale na dzien dzisiejszy nie moge sobie pozwolic na taki luksus. Czekam na jakas informacje.
Najtaniej mozna ozon produkowac kupujac lampe rteciowke i ubijajac biala banke. Palnik UV produkuje wielkie ilosci ozonu a dodatkowo jest UV. Kto nie lubi UV ten zaslania banke i ma sam ozon w duzych ilosciach. Mozna dodac do tego wentylatorek i kierowac ozon na wybrane miejsce. J.
Violka.
.

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Violetta, 24-11-2000, 01:30

Użytkownik Andrzej w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:8vk0i5$5r5$1 [at] news.tpi.pl...

pozdrawiam

Napisalam na priv i cisza:-((((( Mam skierowanie na tego rodzaju terapie ale cena za jeden zabieg jest koszmarnie wysoka. Podobno taniej jest w sanatorium ale na dzien dzisiejszy nie moge sobie pozwolic na taki luksus. Czekam na jakas informacje.

Violka.

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Violetta, 24-11-2000, 01:56

Użytkownik Jacek D. w wiadomooci do grup dyskusyjnych napisał:3A1D9983.7C6B [at] priv4.onet.pl...

Najtaniej mozna ozon produkowac kupujac lampe rteciowke i ubijajac biala banke. Palnik UV produkuje wielkie ilosci ozonu a dodatkowo jest UV. Kto nie lubi UV ten zaslania banke i ma sam ozon w duzych ilosciach. Mozna dodac do tego wentylatorek i kierowac ozon na wybrane miejsce.
Cos Wam Jackowie chyba ten ozon zaszkodzil:-))) Przeciez nie napisalam ze mam skierowanie na ozon. Skierowano mnie na hydroterapie a nie do fabryki swietlowek:-))

Violka

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Jacek D., 24-11-2000, 02:17

Przeciez nie napisalam ze
mam skierowanie na ozon.
Napisalas tak: Napisalam na priv i cisza:-((((( Mam skierowanie na tego rodzaju terapie ale cena za jeden zabieg jest koszmarnie wysoka. Podobno taniej jest w sanatorium ale na dzien dzisiejszy nie moge sobie pozwolic na taki luksus. Czekam na jakas informacje

Ja to jest o hydroterapii to jestem konik wodny .

Skierowano mnie na hydroterapie
i bardzo dobrze. Tylko czemu mowisz ze to jest drogie, gdy temat to ozonowanie

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Kaja, 24-11-2000, 03:30

Violetta napisał(a):

Andrzej mógł podać swoj nr.telefonu :-(...ale może jeszcze zdąży Ci odpisać ?

Pozdr. Kaja

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Kaja, 24-11-2000, 03:36

"Jacek D." napisał(a):

i bardzo dobrze. Tylko czemu mowisz ze to jest drogie, gdy temat to ozonowanie
"Ozonomatic" to chyba nazwa urządzenia do hydroterapii!

Kaja

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Andrzej, 24-11-2000, 11:38

Użytkownik Kaja w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3A1DB820.A7D9EE02 [at] friend.pl...

"Ozonomatic" to chyba nazwa urządzenia do hydroterapii!
Tak, jest dokładnie tak jak napisała Kaja.

pzdr. Andrzej

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Andrzej, 24-11-2000, 11:49

Użytkownik Kaja w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3A1DB6BF.414B4209 [at] friend.pl...

Andrzej mógł podać swoj nr.telefonu :-(...ale może jeszcze zdąży Ci
odpisać ?

Odpisałem, odpisałem już - na priv oczywiście:-)))) Z podawaniem nr.telefonu na grupie jestem ostrożny ale dziś zrobię wyjątek tym bardziej, że dostałem taki jeden numerek działający właśnie dzisiaj i oto on: 0 602 379 907. Ten drugi (podany na priv ) też jest aktualny.

pozdrawiam

Andrzej

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Violetta, 25-11-2000, 12:29

Użytkownik Andrzej w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:8vl9tb$k63$1 [at] news.tpi.pl...

Odpisałem, odpisałem już - na priv oczywiście:-)))) Z podawaniem nr.telefonu na grupie jestem ostrożny ale dziś zrobię wyjątek tym bardziej, że dostałem taki jeden numerek działający właśnie dzisiaj i oto on: 0 602 379 907. Ten drugi (podany na priv ) też jest aktualny.
Wlasnie takiego urzadzenia poszukiwalismy od dawna. Szkoda tylko ze w watku nie bylo wzmianki na temat tego co bylo po pokazie Ozonomatica. Jestesmy wraz z mezem mile zaskoczeni tym ze moglismy zostac na zabawie Andrzejkowej bo to naprawde byla wspaniala zabawa.

BTW. Wbrew opinii Jacka Ozon naprawde leczy.

Violka

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Jacek D., 25-11-2000, 13:35

BTW. Wbrew opinii Jacka Ozon naprawde leczy.
co leczy lub kogo leczy ozon ? produkacja ozonu jest bardzo prosta, w dowolnych ilosciach. Co chcesz z tym robic ? J.

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Andrzej, 25-11-2000, 15:57

Użytkownik Jacek D. w wiadomooci do grup dyskusyjnych napisał:3A1F95EC.8E6 [at] priv4.onet.pl...

co leczy lub kogo leczy ozon ?
Ciebie, mnie - wszystkich!!!! Czyz nie zyjemy tylko dlatego ze chroni nas warstwa OZONOSFERY ?????. W naturze ozon powstaje pod wplywem promieniowania krótkofalowego slonca oraz w trakcie wyladowan atmosferycznych podczas burzy. Prawda, jakie wspaniale powietrze jest po burzy????? Juz nasz wybitny chemik i prezydent Moscicki pracowal nad tym, zeby klimat Alpejski mógl byc w "zasiegu" bez wyjezdzania w góry i osiagnal to tworzac OZONIRATOR. Ozonomatic wlasnie dzieki ozonizatorowi Moscickiego wytwarza mieszanine powietrza i ozonu a zawartosc O3 ( ozon ) nie przekracza 0,05 ppm.

Ozon kilkanascie razy szybciej rozpuszcza sie w cieczy dotleniajac tkanki przez co sa lepiej ukrwione i odzywione, oslabia procesy zapalne, wplywa na metabolizm i zminiejsza poziom cholesterolu. Dziala bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Ozon wspomaga leczenie urazów konczyn i kregoslupa, chrób o podlozu alergicznym i metabolicznym, wspomaga rehabilitacje sparalizowanych pacjentów po wylewach ( udarach) krwi do mózgu. Ozon oczyszcza organizm z toksyn.

Kapiel perelkowa ( hydromasaz) z ozonem lekarze zalecaja: Przy chorobach skóry ( grzybica, luszczyca, cellulitis....) ; w ortopedii jako rehabilitacja po urazach konczyn (zlamania); przy chorobach metabolicznych ( cukrzyca, miazdzyca, otylosc ) ; przy chorobach reumatyczno-zwyrodnieniowych (stawy ) ; przy nerwicach i przewleklych chorobach kobiecych; przy przewleklych chorobach ukladu oddechowego ( inchalacja i aromaterapia ).

produkacja ozonu jest bardzo prosta, w dowolnych ilosciach.
Hmmmmmm, czyli calkiem jak z produkcja spirytusu, tlenu czy pozyskiwaniem wody:-)))) Ale czy kazda woda, spirytus i tlen nadaja sie do ......????????:-))))))))))))))))

Co chcesz z tym robic ?
Ja JUZ sie tym lecze, relaksuje, przedluzam swoje zycie, moja skóra wreszcie nabiera rumienców, lepiej sie czuje, jestem mniej zmeczony po codziennych obowiazkach ....itd., itp. i skoro mam okazje polecam to innym.

pzdr. Andrzej

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Jacek D., 25-11-2000, 16:39

Ciebie, mnie - wszystkich!!!! Czyz nie zyjemy tylko dlatego ze chroni nas warstwa OZONOSFERY ?????.
To moze mi ktos zaplaci i bede produkowal ten ozon na tony.

W naturze ozon powstaje pod wplywem promieniowania
krótkofalowego slonca oraz w trakcie wyladowan atmosferycznych podczas burzy.
z tym krotkofalowym promieniowaniem slonca to nie uwierze, predzej juz UKF ;)

Prawda, jakie wspaniale powietrze jest po burzy?????
bo jest czyste od kurzu i nawilzone, a czy po burzy czy po deszczu to nie mam okazji sprawdzic bo ostatnio nie ma burzy, jeno same deszcze.

Juz nasz wybitny chemik
i prezydent Moscicki pracowal nad tym, zeby klimat Alpejski mógl byc w "zasiegu" bez wyjezdzania w góry i osiagnal to tworzac OZONIRATOR.
fakt ze bylo magikow wielu, ale ostatnio zbadali ze ozon ma wlasciwosci rakotworcze, szczegolnie wytwarzany przez kserokopiarki i drukarki laserowe i stad taka moda na atramentowki.

Ozonomatic wlasnie dzieki ozonizatorowi Moscickiego wytwarza mieszanine powietrza i ozonu a zawartosc O3 ( ozon ) nie przekracza 0,05 ppm.
Ok. Moge produkowac ozon w dowolnych ilosciach i napelniac nim butle. Szukam odbiorcow.
Ozon kilkanascie razy szybciej rozpuszcza sie w cieczy dotleniajac tkanki przez co sa lepiej ukrwione i odzywione, oslabia procesy zapalne, wplywa na metabolizm i zminiejsza poziom cholesterolu. Dziala bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo.
pamietam ze ozon jest szkodliwy, tylko musze znalezc zrodla. Z tymi cudownymi wlasciwosciami to bylbym ostrozny jak z oddychaniem czystym tlenem, ktore pono jest szkodliwe.

Ozon wspomaga leczenie urazów konczyn i kregoslupa, chrób o podlozu alergicznym i metabolicznym, wspomaga rehabilitacje sparalizowanych pacjentów po wylewach ( udarach) krwi do mózgu. Ozon oczyszcza organizm z toksyn.
Ok ok ok. Moge produkowac ozon i napelniac nim butle. Znajdz mi tylko odbiorcow.

Kapiel perelkowa ( hydromasaz) z ozonem lekarze zalecaja:
ok.
Przy chorobach skóry ( grzybica, luszczyca, cellulitis....) ; w ortopedii jako rehabilitacja po urazach konczyn (zlamania); przy chorobach metabolicznych ( cukrzyca, miazdzyca, otylosc ) ; przy chorobach reumatyczno-zwyrodnieniowych (stawy ) ; przy nerwicach i przewleklych chorobach kobiecych; przy przewleklych chorobach ukladu oddechowego ( inchalacja i aromaterapia ).
ok ok ok bede dostarczal ozon w butlach, albo juz rozpuszczony w wodzie ale znajdz mi tylko odbiorcow. Moga to byc gabinety medycyny naturalnej.

Hmmmmmm, czyli calkiem jak z produkcja spirytusu,
tego nie znam

tlenu czy
pozyskiwaniem wody:-)))) Ale czy kazda woda, spirytus i tlen nadaja sie do ......????????:-))))))))))))))))
ozon to jest ozon, tlen to jest tlen. Nie znam roznych tlenow, ani roznych ozonow. Zobacz sobie wzor chemiczny.

Ja JUZ sie tym lecze, relaksuje, przedluzam swoje zycie, moja skóra wreszcie nabiera rumienców, lepiej sie czuje, jestem mniej zmeczony po codziennych obowiazkach ...itd., itp. i skoro mam okazje polecam to innym.
Ok. Moge dostarczac ten ozon w butlach pod cisnieniem z reduktorem. Jestes zainteresowany ?

Jacek

Re: Ozonomatic - PREZENTACJA!!!! | Waldemar Krzok, 28-11-2000, 20:28

masz na mysli jonosfere czy warstwe ozonowa? Tak troche polemicznie: sciana z olowiu chroni przed promieniowaniem, olow w jedzeniu przeprowadza na lono Abrahama.

i ludziobojczo ;-))

pamietam ze ozon jest szkodliwy, tylko musze znalezc zrodla. Z tymi cudownymi wlasciwosciami to bylbym ostrozny jak z oddychaniem czystym tlenem, ktore pono jest szkodliwe.
kwestia cisnienia. Tlen jest toksyczny pod cisnieniem 2 bar.
i pomaga na brak pieniedzy. Srebro tez mozna nim czyscic.

Waldek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Promocja zdrowia dziś i perspektywy jej rozwoju w Europie Promocja zdrowia dziś i perspektywy jej rozwoju w Europie

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Bulimia. Program terapii Bulimia. Program terapii

Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem