Tagi

frajda nawilzacz nawilzac szkodzic dziecko skuteczny akwarium pokoj fala ultradzwiekowy

Fora dyskusyjne

zobacz "Zatkany" nosek, brak kataru (1)

zobacz pocenie sie (0)

zobacz badanie USG w ciazy (1)

zobacz Działanie USG (1)

zobacz Lampa Mgła,Nawilżacz powietrza, Jonizator (0)

zobacz Roztocza- oczyszczacz powietrza do domu (2)

zobacz Bierne palenie (6)

zobacz Monitor LCD a wzrok ?? (6)

zobacz ESWL-elektrohydrauliczna fala uderzeniowa (1)

zobacz meczacy kaszel (3)

zobacz Jak skutecznie nawilżyć gardło? (3)

zobacz zapalenie krtani a nawilżacz (0)

zobacz 4tygodniowe dziecko - zatkany nosek (9)

zobacz Wścieklizna ? (0)

zobacz Ugryzienie,ukąszenie? (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy fale ultradzwiekowe szkodza?

Czy fale ultradzwiekowe szkodza?

Piotr, 30-11-2000, 22:48

Witam i zwracam sie z takim pytaniem. Otoz chce kupic nawilzacz powietrza ultradzwiekowy. Mam male dziecko w domu i ktos sie mnie ostatnio spytal, czy jestem pewny tego ze takie urzadzenie wytwarzajace fale ultradzwiekowe nie zaszkodzi dziecku. W zwiazku z tym jezeli ktos mi moze cos powiedziec na ten temat to z gory dziekuje. Piotr N.

Re: Czy fale ultradzwiekowe szkodza? | Jacek D., 01-12-2000, 01:11

Piotr wrote:
Witam i zwracam sie z takim pytaniem. Otoz chce kupic nawilzacz powietrza ultradzwiekowy. Mam male dziecko w domu i ktos sie mnie ostatnio spytal, czy jestem pewny tego ze takie urzadzenie wytwarzajace fale ultradzwiekowe nie zaszkodzi dziecku. W zwiazku z tym jezeli ktos mi moze cos powiedziec na ten temat to z gory dziekuje. Piotr N.
Tanszym i bezpieczniejszym rozwiazaniem jest duze akwarium. Skutecznie nawilza pokoj, a dodatkowo dziecko ma frajde.

Mam nawilzacz ultradzwiekowy ale dla mnie to troche zabawka. Wolalem dac gruby mokry recznik

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Babaji - przesłanie z Himalajów Babaji - przesłanie z Himalajów

Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować

Dziennik zdrowia 2008. Medycyna naturalna, 1000 skutecznych porad Dziennik zdrowia 2008. Medycyna naturalna, 1000 skutecznych porad

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez kompleksów Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez kompleksów