Powiązane leki
(opisy)

Tagi

poprawny kofedron zastrzyk wydawac pielegniarka posprzeczac wypierac stanowczy pipok przysnic

Fora dyskusyjne

zobacz skutki uboczne fenicortu (2)

zobacz zelazo w zastrzykach (5)

zobacz Umiejętność robienia zastrzyków (2)

zobacz czy mają prawo odmówić podania zastrzyku prywatnie? (9)

zobacz Czy można łączyć zastrzyki? (5)

zobacz Tracenie przytomności po zastrzyku (1)

zobacz Sprawa zastrzyków :) (7)

zobacz nie ma apetytu, prawie nic nie je (3)

zobacz zmiany w piersiach (1)

zobacz Ciąża - Czy to w ogóle możliwe po takim czasie? (4)

zobacz Tampony? (8)

zobacz Wyniki badania wymazu z pochwy (1)

zobacz wysokie ciśnienie (1)

zobacz Zmęczenie, otępienie, ból głowy (1)

zobacz tradzik u 9 latki (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kofedon, kofedron...

Kofedon, kofedron...

Pipok, 05-12-2000, 11:10

....czy coś takiego jest? A jeżeli tak to jaka jest poprawna nazwa? Posprzeczałem się bo wydawało mi się że kiedyś moja "mała" robiła zastrzyk z takiego czegoś (jest pielęgniarką) ale ona się stanowczo wypiera i nie wiem już czy mi się przyśniło czy też jest coś takiego. Pomocy-Pipok.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Praktyczne obliczenia farmaceutyczne Praktyczne obliczenia farmaceutyczne

Sekrety biorytmów Sekrety biorytmów

Badania laboratoryjne i obrazowe dla pielęgniarek Badania laboratoryjne i obrazowe dla pielęgniarek

Ból - diagnostyka, leczenie i prewencja Ból - diagnostyka, leczenie i prewencja

Jak walczyć z nadciśnieniem Jak walczyć z nadciśnieniem