Powiązane leki
(opisy)

Tagi

masa silownia sukcesywny uczeszczjac sciac miesien bialko odzywka alkohol powiekszac

Fora dyskusyjne

Chcę przytyć (8)

Mój wzrost (2)

odżywka białkowa (6)

Znów chudne (9)

Watroba i suplementy (25)

Wysokie Triglicerydy niski cholesterol (2)

Trening ciała (21)

Zwiększenie masy (27)

Czy kreatyna jest bezpieczna?? (22)

Białko serwatkowe wzbogacone w glutaminę - czy jest zdrowe? (1)

pomoc w ułożeniu diety. (13)

Dieta masowa a torbielowatość nerek (4)

Dieta/Produkty na mase (1)

temat mięśnia brzucha (3)

Waże 110 kg cwicze duzo intensywnie czy dobze jem? (19)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » alkohol i mięśnie/białko

alkohol i mięśnie/białko

DMR, 09-12-2000, 17:46

witam, mam pytanie związane z faktem ścinania białka przez alkohol. Otóz uczęszczjąc na siłownię można powiększać sukcesywnie masę, brać odżywki np. białko itd. Co się dzieje jeśli w tym samym czasie spożywany jest alkohol? ___________________________________________________________ Wyslano poprzez Fastnews - www.com.pl. Archiwum usenet. Szukaj, czytaj, dyskutuj w www.com.pl

Re: alkohol i mięśnie/białko | agn., 11-12-2000, 23:42

Oczywiście zetnie Cię. Pozdr. Agn.

Użytkownik DMR w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3a32b72a$1 [at] ns13.kwinfo.com...
witam, mam pytanie związane z faktem ścinania białka przez alkohol. Otóz
uczęszczjąc na siłownię można powiększać sukcesywnie masę, brać odżywki np. białko itd.
Co się dzieje jeśli w tym samym czasie spożywany jest alkohol? ___________________________________________________________ Wyslano poprzez Fastnews - www.com.pl. Archiwum usenet. Szukaj, czytaj, dyskutuj w www.com.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Muskulatura i rozciąganie. Ćwicz na siłowni Muskulatura i rozciąganie. Ćwicz na siłowni

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia

Jaja i mleko Jaja i mleko

Grupa krwi B Grupa krwi B