Tagi

sunsite rokitnik kupic nadzwyczajny kupowac panaceum adamus olac frajer rownia

Fora dyskusyjne

zobacz Nawracający problem (0)

zobacz Suche oczy (3)

zobacz Potas (5)

zobacz gdzie kupić? (2)

zobacz Używane i nie - ubranka, zabawki, przedmioty np. aukcje (19)

zobacz Woda o niskiej zawartości minerałów (5)

zobacz Metoda BEFT - panaceum na choroby?? (0)

zobacz NISKA TEMPERATURA (1)

zobacz zespół zatokowo oskrzelowy? (0)

zobacz Skaczaca temperatura (1)

zobacz Przepacanie się, sucha skóra i swędzenie (1)

zobacz śmierdzący stolec (2)

zobacz Oliwa z oliwek , olej rzepakowy (4)

zobacz dziwna reakcja na nabiał (2)

zobacz Przebarwienia na twarzy... (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Olej z rokitnika

Olej z rokitnika

Ola, 22-12-2000, 21:40

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić działanie oleju z rokitnika? Moja ciotka otrzymała panaceum na wszystko w tejże postaci. I nie wiem czy się nie zatruje...

Re: Olej z rokitnika | Adamus, 23-12-2000, 12:02

Użytkownik Ola w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:920784$bun$1 [at] news.tpi.pl...
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić działanie oleju z rokitnika? Moja ciotka otrzymała panaceum na wszystko w tejże postaci. I nie wiem czy się nie zatruje...
Coz, poza duza iloscia wit. C i barwnika karotenoidowego - zeaksantyny nie w nim nic nadzwyczajnego. A frajerzy kupuja jako panaceum. Rownie dobrze moze sobie kupic olej z dzikiej rozy.

-- ------------------------ Pozdrawiam, Adam B.

Re: Olej z rokitnika | Ola, 26-12-2000, 21:24

Dzięki za opinię. Ola Użytkownik "Adamus" napisał w wiadomości news:921qhl$ohg$2 [at] sunsite.icm.edu.pl...
Użytkownik Ola w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:920784$bun$1 [at] news.tpi.pl...

Coz, poza duza iloscia wit. C i barwnika karotenoidowego - zeaksantyny nie
w
nim nic nadzwyczajnego. A frajerzy kupuja jako panaceum. Rownie dobrze moze sobie kupic olej z dzikiej rozy.

Pozdrawiam, Adam B.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy

Modlitwa to dobre lekarstwo Modlitwa to dobre lekarstwo

Pitagorejskie życie badaczy systemowych Pitagorejskie życie badaczy systemowych