Powiązane leki
(opisy)

Tagi

kamera skopowski termografia firma flir zielinski zastosowac termowizyjny format poprosic

Fora dyskusyjne

zobacz Rozrusznik - Karta Identyfikacyjna (0)

zobacz cyfrowa termografia podczerwona - badanie piersi (0)

zobacz cyfrowa termografia podczerwona (1)

zobacz Dentsply - opinie (0)

zobacz Zespół Hiper IgE (0)

zobacz problem z włosami (1)

zobacz Nadmierna potliwość stóp (1)

zobacz Ropienie w okolicach paznokcia (2)

zobacz Nazwy i ceny leków (1)

zobacz Problem z uk.pokarmowym zioła ayurvedyjskie (0)

zobacz Detoks Josefa Jonaša (0)

zobacz Nagla zmiana cisnienia krwi i tetna. (0)

zobacz Choroby gardła - dziwne rzeczy (3)

zobacz Elektrolity - jak uzupełniać ? (3)

zobacz Badania okulistyczne dla kurierów (2)

Termografia

Skopens, 04-01-2001, 23:34

Witam grupowiczów

Może temat trochę nie na tą grupę, ale jak najbardziej związany z medycyną, a konkretnie z technicznymi środkami leczenia.

Szukam opisu formatu pliku *.IMG. Jest to format plików termograficznych utworzonych z kamery termowizyjnej. Kamery takie robi min. firma Flir.

Mój przyszły promotor mnie o to poprosił na wczoraj.

Widził ktoś coś takiego w sieci, albo wie gdzie tego szukać? A może macie coś takiegu u siebie?? Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam Artur Skopowski artskopens [at] poczta.fm

Re: Termografia | Krzysztof Zieliński, 05-01-2001, 01:45

Użytkownik "Skopens" napisał w wiadomości news:jrd95toivs3gjhduk6f684mn2ftksii8eu [at] 4ax.com...

Widził ktoś coś takiego w sieci, albo wie gdzie tego szukać?
Zajrzyj na www.itc.pw.edu.pl - tam coś na pewno na temat termografii jest, bo się tym zajmują, tyle że te materiały mogę nie być związane z medycyną.

A może macie coś takiegu u siebie?? Będę wdzięczny za informację.
Mogę dać Ci kontakt do człowieka który prowadzi pracownie usług termowizyjnych na PW, prowadzi też wykład z Wymiany Ciepła w Układach Bilogicznych, na który właśnie uczęszczam, więc jakieś pojęcie o zastosowaniu termografii w medycynie ma.

-- Pozdrawiam, Krzysztof Zieliński * Politechnika Warszawska * MEiL *

Re: Termografia | Skopens, 06-01-2001, 02:16

On Thu, 4 Jan 2001 23:45:04 +0100, Krzysztof Zieliński wrote:

Mogę dać Ci kontakt do człowieka który prowadzi pracownie usług termowizyjnych na PW, prowadzi też wykład z Wymiany Ciepła w Układach Bilogicznych, na który właśnie uczęszczam, więc jakieś pojęcie o zastosowaniu termografii w medycynie ma.
Dzięki za informacje. Ciężko to znaleźć. Takie coś ma firma Flir ale mogą udostępnić za odpłatą i trzeba jeszcze jakieś umowy podpisywać! Bzdura.

Poprosił bym o ten kontakt, może się coś wyjaśni.

Dzięki i pozdrawiam

Artur Skopowski

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pediatrics PreTest Self-Assessment & Review Pediatrics PreTest Self-Assessment & Review

USMLE Road Map Physiology USMLE Road Map Physiology

Pharmacology PSSAR Pharmacology PSSAR

Pre-Test Physical Diagnosis Pre-Test Physical Diagnosis

Apteka natury Apteka natury